رشد ۸۲ درصدی تولید ساینا و کوییک

قطعه نیوز: گروه خودروسازی سایپا با تولید بیش از ۲۸۵ هزار و ۴۵۱ دستگاه محصولات ایکس ۱۰۰ ، ایکس۲۰۰ ، ساینا و کوییک در ابتدای روز کاری ۱۸ دی‌ماه ۹۸، از کل آمار تولید سال ۹۷ عبور کرد و رکورد جدیدی را در تولید ثبت کرد.
گروه خودروسازی سایپا در حالی موفق شد از مرز تولید ۲۸۵ هزار و ۴۵۱ دستگاه محصولات ایکس۱۰۰، ایکس۲۰۰، ساینا و کوییک در ابتدای روز کاری ۱۸ دی‌ماه عبور کند که با تدابیر مدیریتی در استفاده از ظرفیت‌های موجود در داخل، بهره‌گیری از توان زنجیره تأمین و برنامه‌ریزی مدون توانست به این مهم دست یابد.
این مجموعه از ابتدای سال ۹۸ تاکنون موفق شده تعداد مذکور را در گروه محصولات ایکس۱۰۰ و ایکس۲۰۰ و با افزایش ۸۲ درصدی در گروه محصولات ساینا و کوییک تولید کند که با توجه به وجود محدودیت‌ها و موانع بسیار زیاد فراروی تولید، در نوع خود یک موفقیت چشمگیر محسوب می شود.
گروه سایپا پس از تغییر تیم مدیریتی در نزدیک به یک‌سال گذشته، توانست تولید روزانه خود را به‌طور میانگین به بیش از ۲ هزار دستگاه در روز برساند، در حالی که در سال ۹۷ تولید روزانه این گروه به حدود ۷۰۰ دستگاه در روز رسیده بود.
باتوجه به آماده‌سازی و پیش‌بینی‌های لازم جهت افزایش تولید در سه ماه پایانی سال، به‌نظر می‌رسد گروه سایپا بتواند تا پایان اسفندماه، رکورد جدیدی در زمینه تولید خودرو در دوران تحریم و فشار حداکثری، از خود برجای بگذارد.
منبع: سایپانیوز

لاستیک بارز

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. سعید می گوید

    قطعه سازی ما باید قوی بشود وگرنه خودرو ساز مونتاژکاری بیش نیست.
    موفقیت دیگر کشورها مرهون قطعه سازی آنهاست.
    تنوع درقطعات وکیفیت وداخلی سازی قطعاتی که وارداتی هستند بسیار مهم است.
    متاسفانه در سیستم خودروسازی کرمان خودرو ومدیران خودرو که مونتاژ کننده خودروهای چینی هستیم حتی لاستیک خودروها چینی است،درصورتیکه گلایه اکثرمشتریان از نبود قطعاتی مثل چراغ سپر و قطعات بسیار ساده این خودروها بسیار زیاد است ،درصورتیکه این خودروساز بتواند با تغییر قرارداد باطرف چینی به توافق داخلی سازی حداقل بدنه دست پیدا کند ،رضایت مشتریان و کاهش و وفور قطعات با قیمت ریالی را درپی خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.