امداد خودرو جاده ای شبانه روزی ام وی ام؛ در ایام نوروز ۲۴ ساعته همراه شما

در آستانه سال نو و افزایش سفرهای نوروزی، مدیران خودرو از تمام ابزارهای خود برای سرویس‌دهی بهتر امداد خودرو جاده ای به مسافران نوروزی بهره می‌برد.

قطعه نیوز: تعطیلات سال نو، زمان فراغت از دغدغه‌های زندگی پس از یک سال تلاش و کوشش است، زمانی که اکثر مردم به سفرهای نوروزی می‌روند و می‌خواهند در آرامش تعطیلات خود را سپری کنند.
اما در همین سفرهای نوروزی میلیون‌ها مسافر با خودرو شخصی خود در جاده‌های بین شهری تردد می‌کنند و به همین دلیل شاهد افزایش حوادث مختلف از جمله تصادفات و نقص فنی خودروها هستیم.
در چنین شرایطی امداد خودرو جاده ای شبانه روزی ام وی ام همچون سال‌هایگذشته با تمام ظرفیت خود در خدمت مسافرین محترم خواهد بود و هر کدام از مشتریان مدیران خودرو در هر جاده کشور دچار مشکل شوند، امداد جاده ایمدیران خودرو به یاری آن‌ها می‌رسد.
امداد خودرو جاده ای شبانه روزی ام وی ام؛ در ایام نوروز 24 ساعته همراه شما
البته محصولات مدیران خودرو آمار خرابی پایینی در میان خودروهای مونتاژیکشور دارند، همچنین با معاینه فنی پیش از سفر، احتمال مواجهه با مشکلات ناگهانی کاهش پیدا می‌کند، اما در صورت بروز هرگونه مشکل فنی و نیاز به خدمت‌رسانی از سمت برند ام وی ام، امداد خودرو جاده ای شبانه روزی این شرکت در خدمت مسافران خواهد بود.
امداد خودرو جاده ای شبانه روزی ام وی ام
ام وی ام دارای یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های امداد جاده ای در سراسر کشور است که به محض تماس مشتریان، نزدیک‌ترین امدادگر را به محل اعزام می‌کند.
امداد خودرو جاده ای شبانه روزی ام وی ام؛ در ایام نوروز 24 ساعته همراه شما
ویژگی‌‌های امداد خودرو جاده ای شبانه روزی مدیران خودرو
• حضور بیش از ۱۰۰ خودروی امداد کاملا مجهز در سراسر کشور
• فعالیت شیفتی بیش از ۱۲۰ مرکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور
• آغاز طرح نوروزی از ۲۵ اسفند تا ۱۳ فروردین
• میانگین زمان حضور در محل کمتر از ۳۰ دقیقه
• امدادرسانی جاده ای به صورت ۲۴ ساعته در تمام استان‌ها
• پوشش تمام محورهای پر تردد نوروزی
• پوشش تمام محورهای اصلی کشور به ویژه محورهای پر تردد در ایام نوروز
• فعالیت انواع متخصصین خدمات پس از فروش مانند تعمیرکار، صافکار و غیره در ایام نوروز
کارشناسان ام وی ام در صورت امکان مشکلات فنی خودرو را در محل برطرف کرده و در کوتاه‌ترین زمان خودرو را آماده ادامه سفر خواهند کرد، اما در صورت لزوم، خودرو به نزدیک‌ترین نمایندگی مدیران خودرو منتقل شده تا توسط متخصصان مجرب، تعمیر شوند.
آمادگی گروه گسترده امداد خودرو ام وی ام برای نوروز ۱۴۰۳
در این طرح بیش از ۱۰۰ خودرو امدادی و ۱۲۰ نمایندگی خدمات پس از فروش از روز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ در تمام استان‌ها به ویژه محورهای پرتردد فعال هستند تا به مسافران نوروزی خدمت‌رسانی کنند.
برای برقراری ارتباط با امداد خودرو جاده ای شبانه روزی مدیران خودرو تنها کافیست با شماره ۰۲۱-۴۹۰۸۲ تماس برقرار کنید تا ضمن دریافت راهنمایی‌های لازم، سریع‌ترین خودرو امدادی به محل حضور شما ارسال شود.
لازم به ذکر است زمان رسیدن نیروهای امدادی متناسب با محل حضور درخواست کننده متغییر است. وضعیت ترافیک جاده، وضعیت آب و هوایی، تعداد درخواست‌های لحظه ای در منطقه و مواردی از این دست، متغیر خواهند بود ولیبه طور میانگین خودرو امدادی در کمتر از ۳۰  دقیقه در محل درخواست کننده حاضر خواهند شد.
لازم به ذکر است توجه به معاینه فنی دقیق خودرو پیش از سفرهای نوروزی، ضامن سفر ایمن و آسوده شما خواهد بود.
انتهای پیام/
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.