تمجید و حمایت ‏‎شریعتمداری از مدیریت جوانان

قطعه نیوز: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در سايه مديريت ‎جوان كارآمد ‎بهزيستى و با پیگیری ويژه از ‎دولت و ‎مجلس و عنايت خاص آنها، در سال جاری نه تنها 200 هزار خانوار از لیست مستمری بگیران سازمان حذف نشد، بلکه 178هزار خانواری كه مستمریشان تكنفره بود، مستمری خود را از اين پس بر اساس تعداد نفرات خانوارشان مي گيرند.

‏محمد شریعتمداری افزود: اين يعنى با رفع تبعیض ناخواسته زندگى ١٧٨ هزار خانوار ‎بهزيستى كه مستمرى شان را بر اساس تعداد نفرات خانوارشان خواهند گرفت به لطف خدا بهبود نسبى مى يابد.

او با بیان اینکه بودجه ١٧٠٠میلیارد تومانی سال ٩٧مستمری مددجویان بهزیستی به ٢٧٦٠میلیارد تومان در سال ٩٨عليرغم همه محدوديتها افزایش یافت، گفت: در سايه ‎جوانگرايى و ‎مديريت ‎جوان و كارآمد بخش ‎تعاون از ‎اقتصاد ايران در هفته تعاون براى اولين بار تعاونى ها از نعمت صندوق تامين منابع مالى خرد تضمين شده كه تحولى در عرصه حمايت از تعاونى هاى نوبنياد و ‎دانش بنيان است برخوردار شدند.

‏شریعتمداری تاکید کرد: با توجه به اجراء برنامه نهضتى ‎جوانگرايى ‎نخبگان در عرصه مديريت عالى كشور از اين پس مستمراً نتايج و ثمرات ارزشمند مديريت جوانان منصوب در پستهاى مديريت عالى وزارت تعاون كار و رفاه اجتماعى باستحضار ملت بزرگوار كشور خواهد رسيد.

لاستیک بارز

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.