کرمان موتور

چرا طرح کارکرده شرکت مدیران خودرو جذاب است؟

قطعه نیوز: شرکت مدیران خودرو به تازگی اعلام کرده است که مشتریان محصولات این شرکت می‌توانند خودروهای کارکرده خود را با نمونه صفر کیلومتر و مدل‌های جدید این شرکت از طریق شرکت ایرانیان خودرو جایگزین کنند.


این طرح در شرایط فعلی بازار خودروی کشور طرحی خاص به شمار می‌رود.

در این طرح خودروی کارکرده مشتری تحت نظر کارشناس رسمی دادگستری با قیمت روز بازار قیمت‌گذاری و خریداری شده و بلافاصله این مبلغ به عنوان پیش پرداخت ثبت‌نام خودروی جدید در نظر گرفته می‌شود.


شرکت ایرانیان خودرو به عنوان همکار تجاری و مجری طرح جایگزینی محصولات کارکرده مدیران خودرو با خودروی صفر کیلومتر، در طول سال‌های اخیر توانسته است تا کلیه محصولات کارکرده شرکت مدیران خودرو را با خودروهای صفر کیلومتر جایگزین کند که این امر حرکتی قابل توجه و ارزشمند در جهت اعتمادسازی و افزایش وفادارای برای مشتریان این برند تلقی می‌شود.

آنچه این طرح را خاص و مطمئن می‌کند چیست؟

مجموعه مدیران خودرو همواره به تحویل سریع و به موقع محصولات خود شناخته می‌شود و در کنار مجموعه خوش سابقه و با اعتبار ایرانیان خودرو توانسته است اعتماد و اطمینان خاطر لازم را به مشتریان در مورد نحوه انجام طرح جایگزینی و اعطای تسهیلات این طرح ارائه کند.


در این طرح خودروی کارکرده مشتری تحت نظر کارشناس رسمی دادگستری با قیمت روز بازار قیمت‌گذاری و خریداری شده و بلافاصله این مبلغ به عنوان پیش پرداخت ثبت‌نام خودروی جدید در نظر گرفته می‌شود.


لازم به ذکر است فرآیند کارشناسی قیمت‌گذاری خودروی مشتری در نمایندگی‌های منتخب شرکت مدیران خودرو به صورت رایگان انجام می‌شود.


همچنین در طرح جایگزینی سعی شده است در زمان و هزینه‌های انتقال و جابه‌جایی خودرو صرفه‌جویی لازم برای مالکین خودروهای کارکرده در نظر گرفته شود که این امر در بازار بی‌ثبات و پر نوسان فعلی بزرگترین مزیت برای مالکان خودرو به حساب می‌آید.


ارائه تسهیلات تا سقف 70 درصد، استفاده از اقساط 5 ساله، تحویل فوری خودروی صفر کیلومتر جایگزین و انجام کلیه کارشناسی‌های فنی خودرو در طرح جایگزینی از جمله مواردی است که به مشتریان این طرح ارائه می‌شود.


آنچه که مسلم است، مرحله به مرحله در طول زمان استقبال از این طرح افزایش یافته و مشتریان با اطمینان خاطر خودروهای کارکرده خود را با محصولات جدید که به لحاظ ظاهر، آپشن، فنی و کیفی ارتقای چشمگیر داشته‌اند، جایگزین می‌کنند و همین امر این طرح را متمایز می‌کند و سبب رضایت‌مندی و رفاه حال مشتریان شرکت مدیران خودرو خواهد شد.


علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی www.iraniankhodro.com و یا نمایندگان منتخب مدیران خودرو در طرح جایگزینی در سطح کشور مراجعه کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.