مرور رده

خودروهای داخلی

تولید خودروی ناقص برگشت

این پدیده نگران‌کننده از سال ۹۰ و همراه با تحریم‌های اولیه گریبانگیر خودروسازی کشور شد و بیش از یک دهه گذشته بر صنعت خودرو سایه افکنده است.

توقف تولید خط پژو پارس به امضا رسید

مدیرکل حقوقی و امور مجلس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: شناسایی محصولات غیراستاندارد با یک باز تعریف جدید و افزایش نظارت ها سبب توقف تولید پنج خودرو در شرکت‌های بزرگ خودروساز شود.

آغاز تولید گیربکس جی۴ و اس۳ در کشور

در مراسمی با حضور مدیرعامل قوای محرکه کرمان خودرو، قائم مقام‌ گروه خودروسازی سایپا و مدیرعامل مگا موتور، خط تولید گیربکس اتوماتیک CVT و خط ماشین کاری سرسیلندر در ارگ جدید بم افتتاح شد.

روز اول نمایشگاه شیراز با سنگ و کلوخ و آجر!

بیست و یکمین نمایشگاه خودرو شیراز در حالی برگزار شد که هنوز در روز پرس دی یا روز خبرنگاران، نیمی از غرفه‌ها کامل نشده بود. در کف زمین راهروهای جلوی غرفه‌ها سنگ و کلوخ و آجر و براده‌های چوب و اضافات ساخت غرفه‌ها روی زمین ریخته بود.…

چند خودروساز در کشور فعال است؟

وزیر صنعت با بیان اینکه تیراژ خودروسازی کشور باید در حد میلیونی باشد و نه چند ده هزار دستگاه، اضافه کرد: در کشور ما ۳۷ شرکت خودروساز فعال وجود دارد در حالیکه نیازی به این همه شرکت نداریم، بایستی خودرو سازان ما تعداد محصولات تولیدی خود را…

خودرو ۳۰ درصد گران کرد

رییس اتحادیه خودروی تهران گفت: با ورود به سال جدید قیمت‌ها با توجه به افزایش نرخ دلار حدود ۲۵ تا ۳۰ درصد نسبت به انتهای سال ۱۴۰۲ افزایش یافته است.