خودکفایی ۹۰ درصدی در تولید تجهیزات سی‌ان‌جی

قطعه نیوز: مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه ۲۰۰ جایگاه سی ان جی تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.گفت: در بخش تولید تجهیزات سی‌ان‌جی به خودکفایی ۹۰ درصدی رسیده‌ایم.
حمید قاسمی ده چشمه در حاشیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: هم اکنون حدود ۲ هزار و ۵۰۰ جایگاه سی ان جی در کشور فعال است و ۲۰۰ جایگاه نیز تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.
وی ادامه داد: هم اکنون ۶ کارخانه بزرگ مخزن‌سازی با بیشترین ظرفیت و ۴ شرکت بزرگ کمپرسورسازی در کشور فعال بوده و به طور کامل در این زمینه بی‌نیاز هستیم.
مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی تصریح کرد: در بخش تولید تجهیزات سی‌ان‌جی به خودکفایی ۹۰ درصدی رسیده‌ایم. خودروی سی‌ان‌جی سوز مطمئن‌ترین خودور است که در حال حرکت هیچ حادثه‌ای رخ نخواهد داد و حوادث روی داده در جایگاه‌ها نیز به دلیل دستکاری مخازن است.
ده چشمه ادامه داد: دارابودن مخازن عظیم گاز طبیعی فشرده و زیرساخت‌های شبکه گازرسانی کشور با پوشش ۹۰ درصدی از مهمترین نقاط قوت توسعه صنعت سی‌ان‌جی در کشورمان است.

منبع: تسنیم

لاستیک بارز

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.