مدیرعامل سایپایدک از تلاش‌های نوروزی امدادگران سایپا قدردانی کرد

قطعه نیوز: مدیرعامل سایپایدک در پیامی از تلاش‌های شبانه‌روزی امدادگران سایپا در طرح خدمات و امداد نوروزی ۹۸ قدردانی کرد.

به گزارش قطعه نیوز به نقل از سایپانیوز، متن پیام بهزاد پناهی به این شرح است:

امدادرسانی نوروزی گروه خودروسازی سایپا امسال مصادف شد با خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان در چند استان کشور، که با همت و تلاش همکاران خوب‌مان در امدادخودرو و سایپایدک به برگی زرین و ارزشمند در تاریخ سایپا تبدیل شد و به لطف و یاری خداوند منان توانستیم در حد توان و بضاعت خود باری را از دوش هموطنان و مشتریان محترم و ارزشمند گروه خودروسازی سایپا برداریم.

در این میان، تلاش بی‌دریغ و شبانه‌روزی همکاران وامدادگران عزیز و شبکه بزرگ خدمات پس از فروش گروه سایپا موجب شد تا رکوردهای کم‌نظیری در کاهش زمان انتظار مشتریان درخواست‌کننده امداد و همچنین رضایت مشتریان به ثبت برسد.

این تلاش خالصانه و صادقانه در شبکه بزرگ خدمات پس از فروش گروه سایپا، آیینه وظیفه‌شناسی و پژواک دانایی و تعهد است. نتیجه بذر تلاش و کوشش شما، درخت امیدی است که به بار می‌نشیند و نویدبخش آینده‌ای پرنشاط و زیباست. برهمین اساس مساعی بی‌دریغ و بی‌وقفه شما در راستای خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی و مشتریان عزیز گروه خودروسازی سایپا و اجرای موفقیت‌آمیز طرح امداد نوروزی سال 98 درخور تحسین وقدردانی است.

اینجانب به نمایندگی از گروه خودروسازی سایپا این زحمات و خدمات ارزشمند و کسب رضایت مشتریان محترم را پاس داشته و توفیق روزافزون شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.

لاستیک بارز

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.