مروری بر جذاب‌ترین خودروهای ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱

قطعه نیوز:  در مطلب امروز سراغ یک گزارش از محصولات ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ می رویم که هر کدام به دلیلی که در ادامه خواهیم گفت؛ وارد لیست شده اند!

سوبارو BRZ تی اس ۲۰۲۰

علت حضور: پلتفرم محبوب ژاپنی، اسپرت محبوب با قیمتی رقابتی!

قیمت پایه: ۳۱۴۹۵ دلار

این پلتفرم قطعا یکی از اثرگذارترین های تویوتا(جی تی۸۶)، سوبارو(بی آر زد) و سایون(اف آر اس) است زیرا یک محصول مشترک با برندهای نامبرده در بازار مشاهده می شود. سوبارو بی آر زد در نسخه استاندارد از موتور ۲ لیتری ۲۰۰ اسب بخاری استفاده می کند که قیمت پایه این محصول ۲۸۸۴۵ دلار است اما در نسخه Ts جزئیات اسپرت بیشتری در نمای ظاهری شامل کیت بدنه، بال فیبرکربنی و رینگ های ۱۸ اینچی مشکی استفاده می کند در تزئینات داخل کابین نیز جزئیات قرمز رنگ مکمل به کار گرفته شده است. در بخش فنی نیز می توان به تقویت سیستم تعلیق اشاره کرد.

بوگاتی شیرون سوپر اسپرت ۳۰۰ پلاس ۲۰۲۱

علت حضور: سریع ترین خودرویی که وارد فاز تولید اقتصادی شده است.(فقط ۳۰ دستگاه)

قیمت پایه: ۴ میلیون دلار

این خودرو در سال ۲۰۱۹ رکورد سریع ترین خودرویی که وارد فاز تولید واقعی شده است را با سرعت ۴۹۰ کیلومتر برساعت به خود اختصاص داد. این عدد برابر با ۴۳ کیلومتر برساعت از رکورد کونیگزگ نیز بالاتر است.

بوگاتی دیوو ۲۰۲۱

علت حضور: گرانترین خودروی (دارای فاز تولید) جهان (فقط ۴۰ دستگاه)

قیمت پایه: ۵.۴ میلیون دلار

این محصول بر پایه شیرون توسعه یافته و از همان موتور ۱۶ سیلندر کواد توربو با ۱۴۷۹ اسب بخار خروجی و گشتاور ۱۱۸۰ پوندفوت استفاده می کند. دیوو طی ۲.۴ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می رسد. بیشینه سرعت نیز برابر با ۳۷۹ کیلومتر برساعت است.

شورولت کوروت C8 مدل ۲۰۲۰

علت حضور: طراحی ماندگار در صنعت خودرو

قیمت پایه: ۵۸۹۰۰ دلار

نام کوروت با اعضا خانواده C و برند استینگری در صنعت خودرو جاودانه شده است. برای کوپه ای پر آوازه و قدرتمند که قیمت پایه آن کمتر از ۶۰ هزار دلار باشد، قطعا C8 جدید بهترین گزینه خواهد بود.

این محصول از موتور ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری با ۴۹۵ اسب بخار خروجی و گشتاور ۴۶۵ پوندفوت استفاده می کند. کوروت طی ۳ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می رسد. بیشینه سرعت نیز برابر با ۳۱۲ کیلومتر برساعت محاسبه شده است.

داج چارجر اس آر تی هلکت واید بادی ۲۰۲۰

علت حضور: عضلانی تمام نشدنی

قیمت پایه: ۷۱۱۴۰ دلار

حتما با نام خودروهای عضلانی آشنا هستید زیرا این ها بخشی جذاب و دوست داشتنی از تاریخ صنعت خودرو هستند. اگر در سال ۲۰۲۰ بدنبال یک عضلانی پرقدرت با طراحی وینتیج باشید قطعا گربه جهنمی گزینه اصلی خواهد بود.

این خودرو از موتور سوپرشارژ ۶.۲ لیتری ۸ سیلندر با ۷۰۷ اسب بخار خروجی و گشتاور ۶۵۰ پوندفوت استفاده می کند. هلکت طی ۳.۶ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می رسد و بیشینه سرعت نیز برابر با ۳۱۵ کیلومتر برساعت است.

هوندا سیویک تایپ آر ۲۰۲۱

علت حضور: همیشه باید یک نینجای سریع در لیست باشد!

قیمت پایه: ۳۷۴۹۵ دلار

با یکی از خوش قیمت ترین مبارزان خیابانی سر و کار داریم. خودرویی که از موتور ۴ سیلندر توربوی ۲ لیتری با ۳۰۶ اسب بخار خروجی و گشتاور ۲۹۵ پوندفوت استفاده می کند. این محصول طی ۵ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می رسد.

هیوندای ولوستر ۲۰۲۱

علت حضور: ارزان و زیبا؛ انتخابی مناسب جوانان!

قیمت پایه: ۱۸۸۰۰ دلار

این محصول خوش ساخت کره ای از موتور ۲۰۱ اسب بخاری توربو استفاده می کند و با توجه به گروه قیمتی می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای شروع باشد!

جنسیس جی۸۰ مدل ۲۰۲۱

علت حضور: سدان لوکس خانوادگی با قیمت کاملا رقابتی!

قیمت پایه: ۴۷۷۰۰ دلار

یکی از متفاوت ترین و زیباترین سدان های سال پیش روی شما قرار دارد. این محصول کره ای از منظر طراحی در رده ای بسیار بالاتر از برچسب قیمت خود قرار دارد. اینجا همه چیز عالی است؛ نه تنها در نمای ظاهری بلکه در فضای داخلی کابین نیز یک اتاق لوکس برایتان رزرو شده است!

نمایشگر اصلی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی ۱۴.۵ اینچی و نمایشگر دیجیتال جایگزین نشانگر سنتی آمپر ۱۲.۳ اینچی تنها بخشی از فناورانه های آن است.

در قسمت پیشرانه نیز از موتور ۲.۵ لیتری ۴ سیلندر با ۳۰۰ اسب بخار خروجی و گشتاور ۳۱۱ پوندفوت استفاده شده است. اگر بیشتر هزینه کنید موتور ۶ سیلندر توربو با ۳۷۵ اسب بخار خروجی و گشتاور ۳۹۱ پوندفوت نیز قابل سفارش است.

مازراتی ام سی۲۰ مدل ۲۰۲۱

علت حضور: پاسخ به سال ها انتظار!

قیمت پایه: ۲۱۰ هزار دلار

مازراتی هیچگاه تا زمان ارائه MC12 در اواسط سال ۲۰۰۰ هیچگاه یک ابرخودروی واقعی را در محصولات خود نداشت اما با معرفی ام سی۲۰ باردیگر و البته پیش از زمانی طولانی به انتظارات پاسخ داد تا یکی از مهمترین رویدادهای خودرویی سال باشد.

مزدا میاتا ۲۰۲۰

علت حضور: اسپرت، بی دردسر و خوش قیمت

قیمت پایه: ۲۶۵۸۰ دلار

میاتا نامی است که از ۱۹۸۹ تا کنون سبک کمپانی مزدا در ارائه یک اسپرت جمع و جور خوش قیمت را معرفی می کند. میاتای جدید از موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر با ۱۸۱ اسب بخار خروجی و گشتاور ۱۵۱ پوندفوت استفاده می کند.

مرسدس بنز اس-کلاس ۲۰۲۱

علت حضور: فناورانه ترین کابین

قیمت پایه: ۹۵ هزار دلار

مرسدس بنز اس-کلاس همواره قوانین خاص خود را داشته است اما مدل جدید این محصول در بخش کابین نیز عنوان فناورانه ترین لیست امروز ما را به خود اختصاص می دهد. نمایشگر اصلی لمسی ۱۲.۸ اینچی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی با وضوح تصویر بینظیر، نمایشگر ۱۲.۳ اینچی ویژه نشانگر آمپر، بالاترین کیفیت ممکن در انتخاب چرم، دستیار هوشمند اختصاصی MBUX و مجموعه ای کامل از امکانات ایمنی در هماهنگی با هم تجربه ای بی مانند از حضور در کابین این مرسدس را ایجاد خواهد کرد.

منبع: عصر ایران

لاستیک بارز

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.