پرشیا خودرو چراغ برقی شد

قطعه نیوز: پرشیاخودرو در راستای برنامه های خود برای توسعه بازارهای جدید و گسترش فعالیت در زمینه قطعات یدکی محصولات اصلی ب.ام.و و مینی، با افتتاح نمایندگی فروش قطعات یدکی (کد ۵۰۱) در خیابان ملت تهران، به قلب بازار قطعات یدکی پایتخت آمد.

لوازم یدکی ب ام و و مینی

افتتاح این فروشگاه در محدوده خیابان های امیرکبیر و ملت که قطب قطعات یدکی پایتخت و یکی از بزرگترین مراکز فروش قطعات یدکی کشور به شمار می رود، بیش از هر چیز در راستای افزایش تعامل پرشیاخودرو با بازار قطعات یدکی و گسترش فروش قطعات اصلی در خارج از شبکه نمایندگی‌های پرشیاخودرو است. به این ترتیب از این طریق قطعات اصلی محصولات ب.ام.و و مینی با کمک سایر فروشندگان نیز در اختیار مالکین این خودروها قرار می گیرد.
این فروشگاه که در خیابان امیرکبیر، خیابان ملت، نرسیده به مترو ملت واقع است و علاوه بر همکاری با سایر فعالین بازار قطعات یدکی، همچون دیگر نمایندگی های پرشیاخودرو در سراسر کشور، Orginal Part محصولاتBMW و MINI را به مشتریان نیز عرضه می‌کند.

چراغ و سایر قطعات یدکی ب ام و

به گفته مصطفی بایزیدی عضو هیئت مدیره شرکت پرشیا خودرو، از برنامه های آتی این شرکت، عرضه قطعات یدکی با بسته بندی اختصاصی، هولوگرام مخصوص پرشیا خودرو و امکان تایید اصالت از طریق ارسال پیامک خواهد بود تا مشتریان بتوانند از این طریق اصالت قطعات را بررسی کنند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت پرشیاخودرو به آدرس https://persiakhodro.ir مراجعه و یا مستقیما با شماره تلفن ۳۶۳۴۹۷۷۱ و ۳۶۳۴۸۴۰۸ تماس بگیرند.

لاستیک بارز

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.