رشد ۱۵ درصدی ایستگاه‌های شارژ خودروهای برقی در فرانسه

قطعه نیوز: بر اساس گزارش‌های منتشر شده در وب سایت insideevs، فرانسه ایستگاه‌های شارژ خودروهای الکتریکی را به میزان ۱۵ درصد افزایش داده است تا شهروندان این کشور راحت‌تر از این خودروها استفاده کنند.

یکی از مهم‌ترین عوامل گسترش روزافزون خودروهای الکتریکی، پاک و دوستدار محیط زیست در کشورهای مختلف جهان، ساخت و توسعه ایستگاههای شارژ مخصوص این وسائل نقلیه است.

بر اساس تازه‌ترین اخبار و گزارش های منتشر شده در وب سایت insideevs، فرانسه اعلام کرده است که ایستگاههای شارژ خودروهای الکتریکی را به منظور توسعه ناوگان حمل و نقل پاک و دوستدار محیط زیست تا ۱۵ درصد افزایش داده است تا بهره مندی هرچه بیشتر شهروندان این کشور را از این وسائل نقلیه به ارمغان بیاورد.

این بدان معناست که ایستگاههای شارژ در فرانسه چهار هزار واحد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته شده و به عدد ۲۸ هزار و ۶۶۶ واحد در سراسر خاک این کشور اروپایی رسیده است.

بسیاری از کشورهای جهان قصد دارند با هدف مقابله با آلودگی هوا و کاهش میزان انتشار آلاینده‌ها و گازهای گلخانه‌ای و حفظ بیشتر محیط زیست، خودروهای تمام الکتریکی و برقی را به تولید انبوه برسانند.

افزایش روزافزون خودروهای برقی و محبوبیت استفاده بیشتر از این خودروهای پاک، موجب شده است شرکت‌های خودروسازی در سراسر جهان به رقابتی تنگاتنگ پرداخته و هر یک از برنامه‌های خود برای طراحی و تولید خودروهایی بهتر و با توان پیمایش بیشتر رونمایی کنند.

بدین ترتیب شرکت‌های خودروسازی بزرگی تصمیم گرفته‌اند که تغییر رویکرد داده و به سمت و سوی ساخت و طراحی خودروهای برقی و الکتریکی و هیبریدی بپردازند تا در سال‌های آینده، مشتریان خودرو بیشتر به خرید این محصولات روی بیاورند.

منبع: ایسنا

لاستیک بارز

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.