پژو ۲۰۰۸ با کیفیت ترین خودرو تولیدی سال ۹۷ معرفی شد

قطعه نیوز: نتایج ارزیابی شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد نشان می‌دهد که پژو ۲۰۰۸ با ۱۶.۲۶ امتیاز منفی با کیفیت‌ترین خودرو تولید داخل در سال ۱۳۹۷ بوده است.

بر اساس این گزارش جامع در بخش خودروهای سواری خودروها در دسته های قیمتی مختلف مورد بررسی قرار گرفتند و در دسته قیمتی یک، پژو ۲۰۰۸، مزدا ۳ و سووزکی گرندویتارا موفق به کسب ۴ ستاره از ۵ ستاره کیفی شدند. در سطح قیمتی دو، ۵ خودرو کیا سراتو، هیوندای اکسنت، هیوندای i20، هاوال H2 و هایما S7 اتوماتیک موفق به کسب ۴ ستاره از ۵ ستاره کیفی شدند و در رتبه های برتر قرار گرفتند. همچجنین در سطح قیمتی دو خودروهای جک S5، تیگو۵، جک S3 و ام وی ام X33 با کسب ۳ ستاره از ۵ ستاره در رتبه های بعد قرار دارند.

تنها FAW B30 موفق به کسب ۴ ستاره شد و چانگان CS35، برلیانس H330 و چری آریزو ۵ موفق به کسب ۳ ستاره شدند و لیفان X60 و ام وی ام X22 تنها ۲ ستاره کیفی کسب کردند.

سطح قیمتی ۴ با ۲۴ خودرو پرترافیک ترین بازه برای بررسی شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد بوده است. در این سطح ۶ خودرو پارس تندر، رنو ساندرو اتوماتیک، تندر پلاس اتوماتیک، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، تندر پلاس و پژو ۲۰۷ موفق به کسب ۴ ستاره کیفی شدند و خودروهای دنا، ام وی ام ۳۱۵، دانگ فنگ H30، سورن، سمند، پژو پارس، پژو ۴۰۵، تیبا ۲، تیبا و ساینا با کسب ۲ ستاره کیفی در قعر جدول گروه قیمتی ۴ قرار گرفتند.

سطح قیمتی ۵ که متعلق به خانواده پراید است نیز با ۲ ستاره کیفی برای همه مدل ها در سال ۱۳۹۷ به کار خود پایان داده است.

جزویات نتایج ارزیابی این شرکت نشان می دهد که پژو ۲۰۰۸ با ۱۶.۲۶ امتیاز منفی با کیفیت ترین خودرو تولید داخل در سال ۱۳۹۷ بوده است و در بخش وانت نیز پیکاپ فوتون با ۷۶.۱۹ امتیاز منفی با کیفیت ترین وانت تولیدی در سال ۹۷ نام گرفته است.

منبع: عصر خودرو

لاستیک بارز

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.