هوندا‌سیتی را در شهرستان‌ها از نزدیک ببینید+عکس

خدمات ویژه یک شرکت‌واردکننده برای یک خودروی وارداتی ژاپنی

اگر بخواهیم برگ برنده‌ این شرکت را نام ببریم؛ وجود عاملیت‌های فروش در شهرهای بزرگ است. این شرکت در شهرهایی همچون البرز ، اصفهان ، مشهد و شیراز عاملیت فروش دارد و می‌توانید با مراجعه به نمایندگی‌های مشهور این خودرو را از نزدیک بازدید کنید.

قطعه نیوز: با باز شدن مجدد واردات خودرو، حرف و حدیث‌ها بسیار بود. عده‌ای گفتند که فقط خودروهای چینی یا خودروهایی با ریشه چینی به ایران آمده‌اند و از کشورهای دیگر خودرویی را وارد نکرده‌اید. البته که پُر بیراه هم نمی‌گفتند ولی در چند وقت اخیر شاهد حضور خودروهای ژاپنی در مارکت وارداتی‌ها نیز هستیم. شرکت‌های واردکننده نوپا به سراغ این خودروها رفته‌اند. یکی از این شرکت‌ها آذر یورد سال است که اقدام به واردات خودروی هوندا سیتی کرده است. اگر بخواهیم برگ برنده‌ این شرکت را نام ببریم؛ وجود عاملیت‌های فروش در شهرهای بزرگ است. این شرکت در شهرهایی همچون البرز ، اصفهان ، مشهد و شیراز عاملیت فروش دارد و می‌توانید با مراجعه به نمایندگی‌های مشهور این خودرو را از نزدیک بازدید کنید. یعنی فقط از روی کاتالوگ و حرف، مثل سایر شرکت‌های وارداتی این شرکت اقدام به فروش و ثبت‌نام نکرده است و امکان بازدید حضوری در اکثر شهرها وجود دارد.

*بررسی قیمت هوندا سیتی وارداتی

هوندا سیتی در کشورهای دیگر ماشینی ارزان قیمت و در واقع اکونومی است که هرکسی می‌تواند بخرد اما در حال حاضر در ایران، قیمت این خودرو حدود ۲ میلیارد و ۸۵ میلیون تومان است و کسانی می‌توانند بخرند که وضع مالی خوبی دارند. قیمت بالای این خودروی اقتصادی در ایران هم به دلیل هزینه‌ها و تعرفه‌ای است که دولت برای وارداتی‌ها گذاشته است.در واقع تعریف ماشین‌های ارزان قیمت و اکونومی در ایران تغییر می‌کند. همچنین در سامانه برای قیمت علی‌الحساب این خودرو عنوان شده است:« قیمت علی‌الحساب یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان است.مبلغ پیش پرداخت ۸۵۰ میلیون تومان است و زمان تحویل آن هم ۹۰ روز کاری است.»

*مشخصات هوندا وارداتی آذریورد سال

متر گشتاور دارد. صفر تا صدش، ۱۰.۵ ثانیه است. گیربکس  cvt دارد. در چند شهر عاملیت فروش دارد و مردم می‌توانند خودروها را ببینند و خریداری کنند. ماشین در هندوستان تولید می‌شود به سفارش اروپا و آخرین استانداردهای اروپا را دارد و لوازمش در حوزه خلیج فارس موجود است. رنگ های قابل عرضه  این خودرو شامل سفید پلاتین – خاکستری شهاب سنگ است.

*مشخصات ظاهری هوندا سیتی

در اردیبهشت ماه امسال، کاتالوگ این خودرو توسط شرکت آذریورد سال منتشر شد. طبق کاتالوگ این شرکت،  از مهم ترین امکانات و آپشن های این خودرو می توان به ۶ ایربگ، سیستم کنترل پایداری، سیستم کمکی شروع به حرکت در سربالایی، سیستم پایش فشار تایرها TPMS، کروز کنترل، صندلی ایزوفیکس، فرمان کمکی برقی، کامپیوتر سفری، دنده پشت فرمان، حالت ECON، سیستم ورود بدون کلید، استارت دکمه ای، کیت کمک های اولیه، دکمه تماس اضطراری SOS، دوربین دنده عقب، تهویه اتوماتیک، مولتی مدیای ۸ اینچی، اپل کارپلی و اندروید اتو، سنسور نور و دی لایت اشاره کرد.

*شوروم‌های بازدید هوندا سیتی آذریوردسال

در شهرهای آذربایجان شرقی(دفتر مرکزی،شهر تبریز)، تهران(اتوخندان)، البرز(عاملیت روائی در فردیس)، اصفهان( الماس جاوید پارس)،خراسان رضوی( الماس خودرو ماندگار،گروه نمایندگی‌های سید علیرضا سیاسی)و فارس(نمایندگی قاسمپور) امکان بازدید رسمی از خودروی وارداتی هوندا سیتی شرکت آذیوردسال وجود دارد.

 

 

 

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.