روز اول نمایشگاه شیراز با سنگ و کلوخ و آجر!

برگزاری نمایشگاه خودرو در کشور به هر بهایی پول می‌گیریم، خدمات نمی‌دهیم، طلبکار هم هستیم

بیست و یکمین نمایشگاه خودرو شیراز در حالی برگزار شد که هنوز در روز پرس دی یا روز خبرنگاران، نیمی از غرفه‌ها کامل نشده بود. در کف زمین راهروهای جلوی غرفه‌ها سنگ و کلوخ و آجر و براده‌های چوب و اضافات ساخت غرفه‌ها روی زمین ریخته بود. پلاستیک‌های بزرگ خاکی کف راهروها کشیده شده بود. از آن طرف هنوز نیم بیشتر غرفه‌ها در حال ساخت بود.

قطعه نیوز: صدای گوشخراش دریل و کوبیدن چکش، عرصه را برای بلاگرهای خودرویی که در حال ضبط فیلم برای معرفی خودروها بودند تنگ کرده و واقعا تولید محتوا در این شرایط عجیب بود.

نمایشگاه شیراز اولین نمایشگاه خودرو در سال جدید است. نمایشگاهی با صدای بلند آهنگهای شش و هشت! در حالی که در روز خبرنگاران حداقل باید فضایی برای اصحاب رسانه وجود داشته باشد تا بتوانند با آرامش و سکوت، تولید محتوا داشته باشند.

از سوی دیگر، خودروسازان با سختی در این روزها که بازار در رکود بوده و واردات قطره‌چکانیست به زحمت فعالیت کرده و به نوعی بخش خصوصی با کمبود قطعه مواجه است و تخصیص ارز هم با اما و اگر بانک مرکزی مواجه است؛ این خودروسازان با سختی غرفه تهیه کرده تا محصولات خود را به معرض دید عموم بگذارند بلکه رکود فروش‌شان پایان یابد.

حالا برگزارکننده این نمایشگاه بدون توجه به این مسائل،نمایشگاهی برگزار میکند که هنوز کلوخ و سنگ و آجر در میان است و غرفه‌ها هم کامل نشده‌اند.

این موضوع در حالی است که این نمایشگاه فقط سه روز برگزار می‌شود. از سوی دیگر، افتتاحیه بدون هماهنگی و تاخیر آغاز شد و برگزارکننده با خود بخش نمایشگاهی شیراز ارتباط هماهنگ نداشت به همین دلیل برگزارکننده نمی‌توانست هیچ کمکی کند.

اینجا فضا از سرویس بهداشتی تا داخل غرفه‌ها بسیار کثیف است و کسی هم پاسخی نسبت به انتقادات ندارد.

قیمت غرفه‌ ۴۶۶ متر حدود ۷۵۰ میلیون تومان و اوضاع آنتن دهی و نبود اینترنت بسیار افتضاح است.

در حالی که رسانه‌ها قرار بر تولید محتوا داشتند. اگر توانایی برگزاری نمایشگاه ندارید چرا از رسانه و خودروساز دعوت میکنید. باز هم سوال همیشگی این همه نمایشگاه برای چه باید در کشور برگزار شود وقتی توانایی برگزاری نداریم.چرا باید خبرنگار ساعتها پشت در بسته روی نیمکت بنشیند بلکه مشئولان تصمیم بگیرند تازه ساعد پنج بعدازظهر اجازه ورود برای تولید محتوا داشته باشند

.۹b1bbbdd-f59c-44ad-ad56-a163ef18e1c0

 

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.