افتتاح نخستین نمایندگی خودروسازی ایلیا با حمایت برند گودرزی

صنایع خودروسازی ایلیا در جهت گسترش شبکه نمایندگی‌های خود امروز با همکاری شهرک اتومبیل گودرزی نخستین نمایندگی استاندارد و رسمی خود را در شهر کرج افتتاح کرد.

قطعه نیوز: صبح روز یکشنبه ۲۰ خردادماه نمایندگی ۱۰۶ صنایع خودروسازی ایلیا در خیابان داریوش شهر کرج با حمایت شهرک گودرزی افتتاح شد.در این برنامه مدیران صنایع خودروسازی ایلیا و همچنین مدیران شهرک گودرزی و اصحاب رسانه حضور داشتند.

صنایع خودروسازی ایلیا در جهت گسترش شبکه نمایندگی‌های خود روز شنبه با همکاری شهرک اتومبیل گودرزی نخستین نمایندگی استاندارد و رسمی خود را در شهر کرج افتتاح کرد. این نمایندگی فرآیندهای استانداردسازی صنایع خودروسازی ایلیا را پشت سر گذاشته و امروز به صورت رسمی افتتاح شد.

صنایع خودروسازی ایلیادر حال حاضر دو شاسی بلند دو دیفرانسیل و شاسی مستقل Y5 و Y7 را در سبد محصولات خود دارد و به زودی وی جی وی U75 پلاس هم به جمع محصولات اینخودروساز اضافه خواهد شد. البته که باید منتظر پیکاپ خان محصول وارداتی ایلیا نیز باشیم.

*فعالیت‌های جدید صنایع‌خودروسازی ایلیا

علی شهنی، مدیربازاریابی صنایع خودروسازی ایلیا در حاشیه این برنامه با اشاره به فعالیت‌های آینده این شرکت به قطعه‌نیوز گفت: «امسال صنایع خودروسازی ایلیا، رویکرد و تمرکزش روی محصولات جدید بود و هم گسترش شبکه نمایندگان که با نمایندگی گودرزی شروع شد که در کرمان و شهرهای دیگر هم قرار است نمایندگی‌های دیگر نیز افتتاح شوند. در مورد محصول جدید هم باید اشاره کرد خودروی (وی جی ویU75) که سال گذشته در نمایشگاه مشهد رونمایی کردیم در حال انجام تست‌های اولیه و خط تولید است. اواخر تابستان امسال این محصول با برند خود ایلیا به بازار عرضه خواهد شد و فروشش را آغاز خواهیم کرد.»

مدیر مارکتینگ و بازاریابی خودروسازی ایلیا تاکید کرد:«به مناسبت افتتاحیه نمایندگی گودرزی در کرج به مدت ده روز تعدادی دایون Y7 و Y5 را در اختیار نماینده به صورت سبدی قرار دادیم که می‌توانند به فروش برسانند. تحویل فوری یا یک ماهه نیز جزو گزینه‌های این فروش در نمایندگی کرج است.» این نمایندگی در کرج، خیابان داریوش پلاک ۱۴۲ قرار دارد.

*مشخصات محصولات خودروسازی ایلیا

دایون Y7 صنایع خودروسازی ایلیا به پیشرانه ۲.۴ لیتری توربو شارژ ۴K22 میتسوبیشی مجهز است. این پیشرانه ۲۱۵ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۳۲۰ نیوتن متر تولید می کند.

همچنین جعبه دنده این شاسی بلند چینی از نوع شش سرعته اتوماتیک AT است که توان را به چرخ های جلو و عقب می رساند. همچنین دایون Y5 اگرچه در ابعاد و اندازه کراس‌اوورها طراحی و تولید شده، اما به دلیل داشتن اتاق و شاسی مستقل و همین‌طور ارتفاع بلند، یک شاسی‌بلند واقعی محسوب می‌شود. موتور ۲ لیتری توربو این خودرو می‌تواند به حداکثر قدرت ۲۰۱ اسب بخار و گشتاور ۲۸۰ نیوتن متر برسد.

محصول جدید خودروسازی ایلیا وی جی وی U75 پلاس به یک پیشرانه دو لیتری توربوشارژر TGDi مجهز است که ۲۲۴ تا ۲۲۵ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۳۸۵ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده این خودرو از نوع ۸ سرعته اتوماتیک AT است.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.