کی ام سی T9 راهی بازار شد

شرایط فروش کی ام سی T9 در نیمه دوم اردیبهشت ۱۴۰۳ به صورت نقدی و پرداخت یک مرحله‌ای خواهد بود و زمان تحویل خودرو هم ۹۰ روز کاری اعلام شده است.

قطعه نیوز: شرکت کرمان موتور از آغاز فروش نقدی خودرو پیکاپ جدید و جذاب کی ام سی تی   KMC T9 خبر داد. در نمایشگاه خودرو شهرآفتاب بود که یک پیکاپ آفرودی جدید در غرفه کرمان موتور خودنمایی می کرد. دقیقا به موازات کی ام سی تی ۸، میشد کی ام سی تی ۹ را مشاهده کرد با یک تفاوت عمده که تی ۹ دنده اتومات دارد و حالا هم که شرایط فروش نقدی آن اعلام شده است. کی ام سی تی ۸ جزو پیکاپ های پرفروش بازار در چند وقت گذشته بود و حالا باید دید از کی ام سی تی ۹ چه استقبالی می شود. شرکت کرمان موتور، فروش نقدی کی ام سی T9 را با قیمت ۱۹ میلیارد و ۷۹۴میلیون ریال در نیمه دوم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ آغاز کرد.

شرایط فروش کی ام سی T9 در نیمه دوم اردیبهشت ۱۴۰۳ به صورت نقدی و پرداخت یک مرحله‌ای خواهد بود و زمان تحویل خودرو هم ۹۰ روز کاری اعلام شده است. همچنین در این طرح، وضعیت سند آزاد خواهد بود و رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز، آبی زنگاری، خاکستری و طوسی روشن متالیک هم جزو رنگ بندی کی ام سی T9در طرح شرایط فروش نیمه دوم اردیبهشت ۱۴۰۳ کرمان موتور هستند. آغاز فروش نقدی کی ام سی T9 در نیمه دوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ از روز دوشنبه یعنی ۲۴ اردیبهشت خواهد بود و تا ۲۷ اردیبهشت ماه نیز ادامه دارد. اما مشخصات این آفرودی جذاب چیست؟

*مشخصات ظاهری کی ام سی T9

اندازه و ابعاد کی ام سی T9 شامل ۵۳۳۰ میلی متر طول، ۱۹۶۵ میلی متر عرض و ۱۸۸۰ میلی متر ارتفاع می‌شود و فاصله محوری آن هم به ۳۱۱۰ میلی متر می‌رسد و فاصله کف خودرو از سطح زمین هم ۲۰۹ میلی متر است. وزن خالص کی ام سی تی ۹ به ۱۹۷۰ کیلوگرم می‌رسد و توانایی شیب زدن ۳۰ درجه‌ای را هم دارد و همچنین زاویه تقرب و ترک پیکاپ KMC T9 هم به ترتیب برابر با ۲۷ و ۲۳ درجه است. ابعاد فضای بار کی ام سی تی ۹ هم شامل ۱۵۲۰ میلی متر طول، ۱۵۹۰ میلی متر عرض و ۴۷۰ میلی متر عمق خواهد بود.

*مشخصات فنی پیکاپ جدید کرمان موتور

در زیر کاپوت کی ام سی تی ۹ شاهد یک موتور چهار سیلندر ۲ لیتری توربو شارژ GDI و ۱۶ سوپاپ با توان ۲۲۱ اسب بخار قدرت در دور موتور ۵۵۰۰ و ۳۹۰ نیوتن متر گشتاور در دور موتور ۱۹۰۰ تا ۳۰۰۰ را پیدا کنید که از استاندارد آلایندگی یورو ۵ هم بهره می‌برد. این توان از طریق گیربکس کی ام سی T9 یعنی یک گیربکس اتوماتیک ۸ سرعته ZF با قابلیت تیپ ترونیک، راهی هر چهار چرخ می‌شود و قابلیت حرکت ۴WD را در اختیار راننده قرار می‌دهد. به علاوه باید اشاره کنیم که وانت KMC T9 یک پیکاپ دو دیفرانسیل و با قابلیت قفل دیفرانسیل یا همان دف لاک است که حداکثر سرعت کی ام سی تی ۹ به ۱۵۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

 

 

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.