مسابقات اسنوبرد جام MVM برگزار شد

دومین دوره مسابقات اسکی اسنوبرد جایزه بزرگ ام وی ام با حضور برجسته‌ترین قهرمانان کشوری رشته اسکی اسنوبرد و علاقه‌مندان به این رشته در پیست دیزین برگزار شد.

 قطعه نیوز: برند MVM در سال‌های اخیر به دلیل عرضه خودرو‌‌ها اسپرت و جذاب، طرفداران زیادی در میان قشر جوان جامعه دارد، از این رو شرکت مدیران خودرو با برند ام وی ام در تلاش است تا با برگزاری رویدادهای ورزشی در رشته‌‌های خاص مانند تنیس، اسکی اسنوبرد و پدل، هیجان را به مخاطبین جوان خود تزریق کند.

در همین زمینه جمعه ۱۸ اسفند دومین دوره مسابقات اسکی اسنوبرد جایزه بزرگ MVM برگزار و نفرات برتر در هر رشته معرفی شدند.

آقای مِن قائم ‌مقام مدیر عامل شرکت مدیران خودرو در این مراسم اهدای جوایز مسابقه اسکی اسنوبورد ام وی ام ضمن تشکر از تمامی مهمانان و ورزشکاران اعلام کرد: ایرانی‌ها ورزش را دوست دارند و در عرصه جهانی به دستاوردهای مهم و ارزشمندی دست یافته‌اند. امروز شخصا بسیار تحت تأثیر کیفیت اجرایی که ارائه کردید قرار گرفتم، من تمرکز و اشتیاق همه را برای مسابقات دیدم و فکر می‌کنم دلیل موفقیت این کشور در عرصه‌های ورزشی همین اشتیاق است.

مقام مدیر عامل شرکت مدیران خودرو ضمن اشاره به تمرکز بیشتر ام وی ام بر روی فعالیت‌های ورزشی در سال ۲۰۲۴ گفت: رویکرد برند MVM بیش از پیش بر روی “بازاریابی ورزشی” متمرکز شده است. ما با مردم عزیز و ورزشکاران مطرح ایرانی همکاری‌های مستمری داشته‌ایم و چندین رویداد ورزشی فوق‌العاده از جمله تنیس، پدل و مسئولیت اجتماعی با رویکرد ورزشی را یکی پس از دیگری برگزار کرده‌ایم.

رقابت نفس‌گیر برترین ورزشکاران رشته اسکی اسنوبرد

این مسابقه با حضور تعداد زیادی از قهرمانان کشوری و ورزشکاران اسکی اسنوبرد در دو گروه آقایان و خانم‌ها و بخش‌های بزرگسالان و نوجوانان آغاز شد. در این مسابقات شاهد حضور چهره‌های شاخص رشته اسنوبرد در کنار ورزشکاران جوان و پرانگیزه این ورزش بودیم و رقابت ورزشکاران مختلف این رشته موجب شد تا اهمیت و حساسیت این مسابقه افزایش پیدا کند.

به ادعای ورزشکاران حاضر و قهرمانان کشوری حاضر در این مسابقه، به دلیل عدم برگزاری مسابقات اسنوبرد گسترده در کشور، دومین دوره مسابقه ام وی ام اسنوبرد کاپ نسبت به دور اول که سال گذشته برگزار شد، از اهمیت بالاتری برخوردار بود و تمام ورزشکاران حرفه‌ای این رشته تلاش کردند تا در این مسابقه شرکت کنند. به همین دلیل این مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار شد و اکثر ورزشکاران با تمام توان و آمادگی در این جام حاضر بودند.

در این مسابقات حسین کلهر با ثبت رکورد ۵۷.۳۳ ثانیه در بخش هارد مردان بزرگسالان در جایگاه اول ایستاد.  سید حسن صید و حسن کلهر هم به ترتیب در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

ام وی ام اعلام کرد که به نفرات برتر به ترتیب ۱۶۰، ۱۳۰ و ۱۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می‌کند. همچنین در بخش هارد بانوان بزرگسالان هم خانم شهرزاد بدیع به مقام اول رسید.

در ادامه فهرست تمامی نفرات برتر دومین دوره مسابقات اسکی اسنوبرد قهرمانی جایزه بزرگ ام وی ام را مشاهده خواهید کرد:

آقایان هارد بزرگسالان

 1. حسین کلهر با رکورد ۵۷.۳۳ ثانیه
 2. سید حسن صید با رکورد ۵۹.۷۶ ثانیه
 3. حسن کلهر با رکورد ۶۰.۸۱ ثانیه

بانوان هارد بزرگسالان

 1. شهرزاد بدیع با رکورد ۷۴.۰۷ ثانیه
 2. مبینا خورج با رکورد ۷۶.۱ ثانیه
 3. فاطمه کلهر با رکورد ۷۹.۸۳ ثانیه

آقایان سافت بزرگسالان

 1. امیر حسین سولقانی با رکورد ۳۱.۸۵ ثانیه
 2. رامین مقدید با رکورد ۳۴.۹۵ ثانیه
 3. مهران صادقی با رکورد ۳۵.۵۶ ثانیه

بانوان سافت بزرگسالان

 1. نادین ارفعیان با رکورد ۳۷.۷۹ ثانیه
 2. مارال کلهر با رکورد ۳۹.۳۲ ثانیه
 3. رها صید پور با رکورد ۴۷.۴۳ ثانیه

بخش دیگر مسابقات در گروه سنی نوجوانان برگزار شد و استعدادهای برتر ورزش اسکی اسنوبرد مهارت خود را محک زدند. لیست نفرات برتر این بخش را در ادامه مشاهده می‌کنید:

جوانان سافت پسران

 1. ایلیا سولقانی با رکورد ۳۹.۶۳ ثانیه
 2. مهران مهمان دوست با رکورد ۵۰.۰۷ ثانیه
 3. مهیار سولقانی با رکورد ۵۴.۷۴ ثانیه

جوانان هارد پسران

 1. امیرحسین سولقانی با رکورد ۶۲.۵۹ ثانیه
 2. ایلیا جانی با رکورد ۶۴.۱۹ ثانیه
 3. سید امیر صید با رکورد ۷۰.۹۱ ثانیه

ام وی ام در کنار برگزاری مسابقه اسنوبرد جایزه بزرگ خود، از برگزیدگان مسابقه طراحی پترن ست اسکی خود نیز تقدیر و جوایز این نفرات را اهدا کرد. به نفر اول این مسابقه ۱۰ میلیون تومان اهدا شد.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.