موتور نمایشگاه خودرو تهران ۱۴۰۲ استارت خورد

نخستین گام، تورهای آشنایی رسانه‌ها با اهداف و زیرساخت‌های پنجمین نمایشگاه خودرو تهران برگزار شد.

قطعه نیوز: پس از معرفی کانون ایران نوین به عنوان مجری جدید نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران، در نخستین گام، تورهای آشنایی رسانه‌ها با اهداف و زیرساخت‌های پنجمین نمایشگاه خودرو تهران برگزار شد.

کانون ایران نوین در راستای برگزاری متفاوت بزرگ‌ترین رویداد خودرویی ایران با عنوان «اتو اکسپو تهران» که قرار است از ۹ الی ۱۵ بهمن ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار شود، میزبان رسانه های تخصصی حوزه خودرو، اقتصادی و عمومی بود و در این جلسات، همفکری و تبادل نظر موثری برای کسب ایده های پویا و سازنده اتفاق افتاد.

مدعوین، ضمن آشنایی با زیرساخت‌های موجود و سوابق اجرایی ۳۳ ساله برگزارکننده در حوزه بازاریابی و تبلیغات و برگزاری بیش از ۲۰ نمایشگاه تخصصی در حوزه‌های مختلف، دیدگاه های خود را بیان کردند.

کانون ایران نوین از بدو فعالیت خود در سال ۱۳۶۹، سابقه برگزاری چندین نمایشگاه اکسپو ایران در کویت و قطر و… را دارد در نخستین کنفرانس که به زودی برگزار خواهد شد، برنامه های خود برای «اتواکسپو تهران» را تشریح خواهد کرد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی اوتو اکسپو تهران به وب سایت رسمی آن به نشانی https://tehranautoexpo.ir/ مراجعه نمایند.

 

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.