کرمان موتور

برگزاری مسابقه گلف در باشگاه مشتریان فونیکس (FOWNIX)

باشگاه مشتریان فونیکس (FOWNIX) یک مسابقه گلف برای مالک Tiggo8Pro برگزار کرد.

قطعه نیوز: مدیران خودرو به عنوان بزرگترین شرکت خصوصی خودروسازی در بازار ایران همواره در تلاش بوده تا ارتباط نزدیک و مثبت با مشتریان خود برقرار نماید. باشگاه مشتریان فونیکس (Fownix) که یک برند لوکس متعلق به مدیران خودرو می باشد، اخیرا یک «مسابقه گلف» منحصر به فرد برای دارندگان Tiggo8Pro برگزار کرده است.

مراسمی که در دو بخش صبح و ظهر روز پنجشنبه 6 مرداد 1401 برگزار شد. در بخش اول که در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد، مشتریان از ساعت 9 صبح وارد محوطه شدند و  سپس بر اساس خانواده و تیم گروه بندی شدند و رقابت به طور رسمی آغاز شد.

پس از پایان مسابقه شاهد یک کارناوال در خیابان های تهران بودیم، کارناوالی که از مبدأ مجموعه انقلاب تا مقصد رستوران شاندیز جردن برگزار شد که در آن ده ها TIGGO8Pro زیبایی این شاسی بلند لوکس را در خیابان های تهران به نمایش گذاشتند.

در مراسم اهدای جوایز،  جک لی، مدیر عامل شرکت مدیران خودرو، ابتدا از اعتماد و حمایت مشتریان از برند فونیکس (FOWNIX) تشکر کرد و شخصاً جایزه را به برندگان مسابقات اهدا کرد.

Tiggo8proبه عنوان پیشرفته ترین SUV لوکس مونتاژی در بازار ایران، دارای چندین سیستم کمک راننده پیشرفته از جمله AEB، ACC و BSD است. با توجه به عملکرد فوق العاده Tiggo8pro در مقایسه با خودروهایی همچون سانتافه، تویوتا RAV4 و سایر خودرو های کره ای و ژاپنی در بازار ایران، به همراه شبکه خدمات پس از فروش گسترده و گارانتی هفت ساله (یا 200000 کیلومتر) و 10 سرویس دوره ای رایگان برای این خودرو، به همراه توسعه خدمات باشگاه مشتریان شرکت مدیران خودرو شاهد گسترش بازار این خودروی لوکس خواهیم بود.

طی سال گذشته و سال جاری هدف اصلی باشگاه مشتریان مدیران خودرو جلب رضایت حداکثری مشتریان بوده است. در آینده طبق برنامه ریزی استراتژیک و کلان شرکت، باشگاه مشتریان رویدادهای بیشتری را در شهرهای بزرگ سراسر کشور برگزار خواهد کرد تا روابط مستقیم خود را با مشتریان گسترش دهد.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.