حضور فعال سايپا در نمايشگاه اينوتكس ۲۰۱۹

قطعه نیوز: گروه خودروسازي سايپا در هشتمين نمايشگاه بين‌المللي نوآوري و فناوري اينوتكس (INOTEX2019) حضوری فعال خواهد داشت.

به گزارش قطعه نیوز به نقل از سايپانيوز، اين گروه قصد دارد در نمايشگاه مذكور با ارائه محتوا و شركت در پنل تخصصي در شش محور مربوط به حوزه خودروسازي، ضمن معرفي اقدامات خود در پويش ملي بومي‌سازي قطعات محصولات گروه سايپا، نسبت به شناسايي ظرفيت‌ها و توانمندي‌ها در زمينه افزايش عمق داخلي‌سازي محصولات اقدام كند.

انجام مذاكرات تخصصي با ساير شركت‌كنندگان و مجموعه‌هاي علاقه‌مند به مشاركت و فعاليت در زمينه طراحي و ساخت قطعات پيشرفته خودرويي، استفاده از ظرفيت مركز فن بازار ملي ايران براي معرفي شركت‌هاي دانش‌بنيان و استارتاپ‌ها و مطالعه و بررسي نحوه حمايت‌ مالي از اين شركت‌ها از ديگر اهداف گروه خودروسازي سايپا براي شركت در اين نمايشگاه خواهد بود.

پیش‌بینی می‌شود بیش از هشت هزار نفر از متخصصان و نقش‌آفرينان مختلف اکوسیستم استارتاپی به‌همراه چندين هيأت تجاري خارجي از این نمایشگاه بازدید کنند.

اين نمايشگاه از ۱۹ تا ۲۲ خردادماه جاري برگزار خواهد شد و غرفه گروه خودروسازي سايپا در سالن خليج فارس واقع در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران پذيراي بازديدكنندگان خواهد بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.