رونمایی از خودروی مدیریت بحران شرکت گاز

قطعه نیوز: مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: از خودرو ۸ تنی مدیریت بحران شرکت گاز استان فارسدر شیراز رونمایی شد.

حسینی اظهارداشت: با خرید خودرو ایسوزو ۸ تنی و تجهیز آن به لوازم تعمیراتی مورد نیاز در شرایط اضطراری، از این پس، خودرو مدیریت بحران شرکت گاز فارس آماده خدمت رسانی در عملیات‌های بحرانی بر روی خطوط لوله و ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز است.


وی افزود: این خودرو مجهز به موتور برق ۳ فاز، ترانس رکتیفایر برای جوش فلزات، الکتروفیوژن برای جوش پلی اتیلن، پیکور حفاری، پمپ کفکش برای تخلیه آب، دمنده ضد انفجار برای تخلیه گاز، دمنده ضد انفجار برای تخلیه هوا، برج نوری ۳۶۰ درجه ۵.۱ متری و وسایل کمپینگ جهت اقامت نیرو‌های امدادی در منطقه است.


مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: برای خرید و تجهیز این خودرو بیش از یک میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان هزینه شده است.
حسینی با بیان این که مرکز پیام و امداد ۱۹۴ پل ارتباطی مردم با شرکت گاز است، ادامه داد: مشترکان‌ می‌توانند در صورت انفجار و آتش سوزی در تمام ساعات شبانه روز با سامانه گویا و مکانیزه ۱۹۴ تماس بگیرند تا کارشناسان واحد امداد این شرکت در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حضور یافته و جوابگوی مطالبات و رفع مشکل مربوطه باشند.


وی تصریح کرد: مرکز مکانیزه بهره برداری و امداد گاز شیراز با ۸  پست امدادی و گشت سیار و ۲ پست امداد موتوری و ۶۴ امدادگر متخصص در تمام ساعات شبانه‌روز آماده پاسخگویی به سؤالات و مشکلات مشترگان گاز شیراز است.

مدیریت بحران
مراسم رونمایی از خودرو مدیریت بحران

منبع: صدا و سیما

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.