آغاز طرح هوای پاک کرمان موتور از ۲۷ دی‌ماه

قطعه نیوز: پدیده آلودگی هوا یکی از پیامدهای توسعه صنعتی و اقتصادی است که با افزایش جمعیت، گسترش شهر نشینی، توسعه حمل و نقل و استفاده بی رویه از سوخت‌های فسیلی روزبه‌روز بر شدت آن افزوده می‌شود و به یکی از معضلات کلان شهرها تبدیل شده است. شاخص کیفیت هوا (AQI) به منظور تحلیل شاخص «استاندارد کیفیت هوا» مورد استفاده قرار می‌گیرد که متاسفانه با آغاز فصول سرد سال به طور قابل توجه و نگران کننده‌ای افزایش می‌یابد. 

‌در همین راستا شرکت خدمات و تجارت بم خودرو به عنوان نماینده خدمات پس از فروش محصولات کرمان موتور قصد دارد تا با اجرای «طرح هوای پاک با محصولات کرمان موتور» در کاهش سهم آلایندگی‌ها و بهبود کیفیت هوا سهیم باشد.

محمدرضا محمودی، معاونت خدمات پس از فروش شرکت کرمان موتور ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی هموطنان و تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، درخصوص جزئیات طرح مذکور عنوان کرد:

طرح تخفیف سرویس‌های ادواری با هدف جلب رضایت مشتریان محترم از تاریخ ۲۷ دی‌ماه تا ۹ بهمن‌ماه ۱۳۹۹ در سراسر نمایندگی‌های مجاز خدمات پس از فروش کرمان موتور اجرا خواهد شد. مشتریان محصولات JAC-J4 ، JAC-J5 ، JAC-S3 ، JAC-S5  وGeely GC6 می‌توانند با مراجعه به بیش از ۱۰۰ نمایندگی کرمان موتور از تخفیف ۲۰ درصدی قطعات مرتبط با سرویس‌های ادواری شامل «روغن موتور»، «فیلتر روغن»، «فیلتر هوا»، «فیلتر هوای ورودی اتاق» و«فیلتر بنزین» به همراه تخفیف ۲۰ درصدی در هزینه اجرت سرویس ادواری متناظر بهره‌مند شوند.

محمودی ضمن تاکید بر اهمیت مراجعه مشتریان صرفا به نمایندگی‌های مجاز کرمان موتور به دلیل استفاده از قطعات با کیفیت و استاندارد اضافه کرد: به منظور اجرای مطلوب طرح هوای پاک بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سراسر کشور در نظر گرفته شده و  برنامه‌ریزی‌های لازم جهت ارسال قطعات مورد نیاز به نمایندگی‌های تمامی استان‌ها از چندین ماه گذشته انجام شده است.

وی در ادامه اعلام کرد: با وجود تکنسین‌های مجرب و آموزش دیده و تجهیزات استاندارد در نمایندگی‌های مجاز، مشتریان محترم از کیفیت خدمات پس از فروش اطمینان خاطر داشته باشند و جهت اطمینان از صحت فاکتور قطعات و خدمات می‌توانند به وب سایت WWW.BAMKHODRO.COM مراجعه کنند.

همچنین مشتریان محترم استان‌های تهران و البرز می‌توانند به منظور صرفه‌جویی در زمان خود،  در صورت تمایل از طریق تماس با شماره تلفن ۴۲۷۲۴-۰۲۱ (داخلی ۱) از خدمات سرویس در محل استفاده کنند.

محمودی در پایان ابراز امیدواری کرد که شرکت خدمات و تجارت بم خودرو بتواند با اجرای این طرح ضمن یاری رساندن به مشتریان در شرایط سخت اقتصادی، در کاهش آلودگی‌ها و سلامت هموطنان موثر باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.