لاستیک خودروهای سنگین متناسب با پیمایش رانندگان واگذار می‌شود

قطعه نیوز: مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: لاستیک خودروهای سنگین متناسب با پیمایش رانندگان به آنها واگذار می‌شود.

داریوش باقر جوان در برنامه روی خط خبر شبکه خبر با بیان اینکه از سال ۹۷ تاکنون سامانه ارز دولتی شکل گرفته و در حال فعالیت است، گفت: ۳ میلیون و ۲۵۰ هزار حلقه لاستیک وارد سامانه شده و از این تعداد ۲ میلیون و ۹۹۷ هزار حلقه لاستیک بنا به حرکت و پیمایش در اختیار رانندگان قرار گرفته است.

او ادامه داد: ۲۷۳ هزار حلقه لاستیک هم اکنون در سامانه وجود دارند و متناسب با ظرفیت و بنا به شرایط ناوگان و بر اساس پیمایش ناوگان در اختیار رانندگان قرار می‌گیرند.

باقرجوان اظهار کرد: تعدادی حلقه لاستیک هم در سامانه کالا به نام وزارت صمت وارد شده و امکان تامین لاستیک نیمایی از طریق آن سامانه هم وجود دارد.

مدیر کل دفتر حمل‌ونقل مسافری سازمان راهداری بیان کرد: این لاستیک‌ها تنها برای ناوگان سنگین، اتوبوس و مینی بوس تامین شده و تمامی خودروهای ناوگان حمل‌ونقل عمومی که در قالب ناوگان تجاری فعالیت می‌کنند، می‌توانند از این ناوگان استفاده کنند.

باقر جوان بیان کرد: هم اکنون ثبت‌نام در این سایت امکان پذیر است و رانندگان می‌توانند با مراجعه به این سامانه ثبت نام کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.