طرح امداد نوروزی سایپا با 1700امدادگر در کشور آغاز شد

قطعه نیوز: طرح خدمات و امداد نوروزی 98 گروه خودروسازی سایپا صبح امروز آغاز شد. در آیین آغاز به کار این طرح نوروزی، مدیرعامل گروه سایپا، رییس پلیس راهور تهران، مدیرعامل سایپا یدک، مدیرعامل امداد خودرو سایپا، مدیرعامل پارس خودرو، امدادگران، مدیران نمایندگی های خدمات پس از فروش سایپا و جمعی ازخبرنگاران و اصحاب رسانه، حضور یافتند.

هولوگرام سه بعدی برای تشخیص قطعات اصل

مدیرعامل امداد خودرو سایپا در پاسخ به خبرنگار قطعه نیوز در خصوص روش های تشخیص قطعات اصل از تقلبی توسط مشتریان در ایام نوروز، اظهار کرد: «تمام قطعاتی که با برند سایپا ارائه می شود دارای برچسب هولوگرام هستند. این هولوگرام که به صورت سه بُعدی روی بسته بندی های سایپا قرار دارد، به مشتری کمک می کند قطعه اصل را از سایر قطعات تقلبی تشخیص دهد.»
بهزاد پناهی در خصوص کنترل سازمان های نظارتی بر عملکرد واحدهای امدادی و خدمات پس از فروش سایپا، تاکید کرد: «عملکرد این واحدها و همچنین نحوه عملکرد نمایندگی ها کاملا تحت نظارت است. به این ترتیب هیچ کدام از این واحدها امکان ارائه و فروش قطعات، خارج از قیمت مصوبی که به آنها اطلاع داده شده را ندارند.»


1700 امدادگر سایپا در طرح امداد نوروزی فعال هستند

میانگین زمان انتظار را کاهش می دهیم

پناهی در توضیح تعریف «زمان انتظار»، گفت: «ااز زمانی که مشتری با مرکز تماس می گیرد تا زمانی که امدادرسان به خودروی مشتری می رسد را زمان انتظار تعریف می کنیم که در نُرم جهانی این زمان بین 30 تا 35دقیقه تعریف شده است. تلاش ما این است که این نرم را رعایت کنیم و البته سعی می کنیم زمان انتظار را به کمتر از 30دقیقه نیز کاهش دهیم.»
وی در رابطه با خودروهایی که امکان دریافت خدمات را دارند، توضیح داد: «تمام خودروهایی که امکان ارائه خدمات به آنها وجود دارد، شامل این طرح می شوند. اگرچه اولویت با خودروهای گروه خودروسازی سایپا است.»

ارائه خدمات امدادی رایگان به خودروهای زیر 5سال

پناهی در رابطه با هزینه ارائه خدمات و سرویس ها، خاطرنشان کرد: «تا دو سال اول که خودروها تحت پوشش گارانتی هستند، ارائه خدمات امدادی به آنها رایگان خواهد بود. هزینه رایگان به این معنی که طبق قانون سازمان حمایت از مصرف کنندگان، حمل این خودروها به نزدیک ترین نمایندگی رایگان خواهد بود و اگر خودرو خدمات تعمیر و راه اندازی نیز دریافت کند، تحت پوشش گارانتی، هزینه ای به آن تعلق نمی گیرد.»
وی همچنین در ادامه افزود: «امسال به دستور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، به خودروهای زیر پنج سال نیز خدمات امدادی رایگان تعلق می گیرد.»

1700 امدادگر سایپا فعال در سطح جاده ها

مدیرعامل امداد خودرو سایپا در رابطه با تعداد نیروهای فعال در این طرح، گفت: «البته کیفیت عملکرد شرکت های امدادی، به واسطه تعداد نیروهایی فعال در سطح جاده سنجیده نمی شود بلکه معیار همان میانگین زمان انتظار است. با این حال در طرح امداد نوروزی سال 98 سایپا بیش از 1700 امدادگر مستقیم و قراردادی در سطح جاده های کشور فعال هستند.»
به گفته بهزاد پناهی، امدادگران به دو شیوه یا شبانه روزی و در پایگاه ها و یا به صورت بین راهی و سیار در ساعت 7 صبح تا 9 شب به ارائه خدمات می پردازند.
به گزارش قطعه نیوز، طرح خدمات و امداد نوروزی سایپا از روز شنبه، 25اسفندماه97 تا شنبه 17فروردین98 ادامه خواهد یافت.

لاستیک بارز

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.