خودروسازی ایلیا به تولید خودرو رسید+ عکس

بزودی خودروسازی ایلیا تولید کراس اور VGV U75 plus را با نام جدید در شهرک صنعتی کاوه آغاز خواهد کرد.

قطعه نیوز: کراس اور VGV U75 plus که در سال گذشته رسما توسط شرکت صنایع خودروسازی ایلیا معرفی شد، قرار است در شش ماهه دوم سال جاری وارد بازار شود.

اخبار رسیده از شرکت صنایع خودروسازی ایلیا تصدیق می‌کند، کراس اور VGV U75 plus که چند ماه قبل توسط این خودروساز رسما به عنوان یک کراس اور لوکس معرفی شده بود، در شش ماهه دوم سال جاری وارد بازار خواهد شد؛ اما نکته جالب توجه این است که این خودرو در ابتدا به عنوان یک کراس اور وارداتی (CBU) معرفی شد، اما شرکت صنایع خودروسازی ایلیا قصد دارد VGV U75 plus را وارد خطوط تولید خود در شهرک صنعتی کاوه کند و به این ترتیب شاهد خودرویی خواهید بود که در آینده توسط این خودروساز به فروش می‌رسد، اما نه محصول وارداتی بلکه محصول مونتاژی خودروسازی ایلیا است.

*رشد خودروسازی ایلیا در سال ۱۴۰۲ در تولید خودرو

این موضوع در شرایطی است که خودروسازی ایلیا در سال گذشته نیز توانسته بود نسبت به سال ١۴٠١ رشد چشم‌گیری را در تولید خودرو تجربه کند و به این ترتیب به نظر می‌رسد خودروسازی ایلیا جهت توسعه سبد محصول خود، برنامه‌های بلند مدتی دارد. از سوی دیگر کراس اور VGV U75 plus که قرار است توسط این خودروساز در ایران مونتاژ شود، از نظر سطح امکانات ایمنی و رفاهی یک سر و گردن، بالاتر از محصولی است که سابقا به عنوان یک خودروی وارداتی معرفی شده بود.

همچنین از آنجایی که صنایع خودروسازی ایلیا قرار است یک محصول به روز را در خط تولید خود مونتاژ کند، مدتی است پروژه به‌روز رسانی و کالیبراسیون خطوط تولید خود را با (استانداردهای سینوتراک (برند مادر VGV در شهرک صنعتی کاوه، آغاز کرده است.

*منتظر نام جدید وی جی وی U75 پلاس باشید

نکته جالب توجه دیگر این است که VGV U75 Plus با برند ایلیا و نام جدید در بازار عرضه خواهد شد

به این ترتیب، در نیمه دوم سال جاری باید منتطر رقابت کراس اور VGV U75 plus با کراس اورهای رده بالای بازار خودرو، همچون فونیکس تیگو ٨ و بخشی از کراس اورهای وارداتی جدید باشیم. در حال حاضر از قیمت نهایی این محصول خبری منتشر نشده است.

 

 

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.