فونیکس حامی کنفرانس مدل های جدید در شرایط ناپایدار

همکاری فونیکس و کنفرانس برای پر کردن شکاف بین صنعت و دانشگاه، ایجاد یک پلتفرم پر جنب و جوش برایتبادل دانش، بینش و ایده است.

 قطعه نیوز: فونیکس به‌عنوان نامی پیشرو در صنعت خودرو، سفری الهام بخش را برای تعریف مجدد چشم انداز مدیریت کسب و کار آغاز کرده است. با عزمی راسخ و چشم اندازی برای آینده،فونیکس به عنوان یکی از حامیان اصلی پنجمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین المللی مدل های جدیدمدیریت کسب و کار در شرایط ناپایدار در نظر گرفته شد.
این اتحاد استراتژیک بر تعهد فونیکس به پرورش ایده‌هایپیشگامانه و راه‌حل‌های نوآورانه در حوزه مدیریت کسب‌وکار، به‌ویژه در مواجهه با چالش‌های چند وجهی تأکیدمی‌کند.
تقویت همکاری: چراغی از پیشرفت

 

همکاری فونیکس و کنفرانس برای پر کردن شکاف بین صنعت و دانشگاه، ایجاد یک پلتفرم پر جنب و جوش برایتبادل دانش، بینش و ایده است. این مشارکت، پتانسیل خوبی برای پیشرفت و رشد پایدار در حوزه مدیریت کسب و کار را دارد و آینده روشن‌تری را برای شرکت‌ها در سراسر جهان ایجاد می‌کند.

به آینده مدیریت کسب و کار خوش آمدید

در قرن بیست و یکم تنها رکن ثابت، تغییر است. امروزه سازمان‌ها و کسب‌وکارها با پیچیدگی‌های بی‌سابقه و چالش‌های متنوع دست و پنجه نرم می‌کنند، که نیازمندرویکردی مؤثرتر و طراحی دقیق‌تر و مبتنی بر پایه‌های علمی است. علم مدیریت با درک عمیق خود از رشته های مختلف،تصمیم گیرندگان و مدیران را با ابزارها و دانش مورد نیازبرای درک ماهیت اساسی مسائل و عبور از هزارتوی چالش های تجاری مدرن مجهز می‌کند.

توانمندسازی کارآفرینان بومی: یک ضرورت ملی

کسب و کارهای محلی مشتاق ارتباطات قوی تر در جامعه خود هستند. با توجه به این موضوع، کنفرانس ملی مدل های نوین مدیریت و کسب و کار با تعهد به حمایت از کارآفرینان ملی پا به عرصه وجود گذاشته است. این به عنوان یک فرصت منحصر به فرد برای محققان و دست اندرکاران در حوزه سازمانی برای ارائه یافته های علمی و به اشتراک گذاریتجربیات متنوع عمل می کند. این محیطی از یادگیری تعاملی را تقویت می کند و شرکت کنندگان را قادر می سازد تا فراتر از محدودیت های کنفرانس های سنتی، بینش و الهام بگیرند.

در این همایش، سخنرانان مختلفی  از جمله وحید ناصحی‌فر،عبدالرضا حافظی،مهدی باغبان، عطا همایون، مهدی سماواتی و سید علیرضا بنی هاشمی به طرح مباحث و دغدغه‌های مربوط به زمینه‌های تخصصی خود پرداختند .

 

 

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.