بازدید مسئولان صنایع دفاع از نمایشگاه دائمی ساپکو

ایران‌خودرو قطعه‌سازان توانمند را به همکاری دعوت کرد

قطعه نیوز: گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوانی از همه قطعه‌سازان كشور دعوت كرد تا در داخلی‌سازی قطعات پیشرفته خودرو(های تك)، این خودروسازی را در مسیر خودكفایی كامل تولید خودرو یاری كنند.

در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های تعیین شده اقتصاد مقاومتی، بهره‌مندی از توان، استعداد و دانش متخصصان متعهد کشور به ویژه در دوران سخت تحریم‌های ظالمانه غرب و به منظور حمایت از توسعه تولید ملی به‌ویژه در دستیابی به فناوری‌های برتر در عرصه صنعت، گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت ساپکو از قطعه‌سازان توانمند كشور دعوت به همكاری كرده است. در این فراخوان از سازندگان دعوت شده تا زنجیره تامین گروه صنعتی ایران‌خودرو را در این جهاد خودكفایی یاری كنند. بر این اساس، این خودروسازی نمایشگاه دائمی برای عرضه و معرفی قطعات خودكفا نشده در شركت ساپكو برپاکرده است. با گزارش خبرنگار «اتوپارت پرس»، امروز، پنجشنبه، تعدادی از مدیران و حدود 60نفر از مسئولان و تیم صنایع دفاع کشور از این نمایشگاه بازدید کردند.

لازم به ذکر است هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی قطعه‌سازان و صنعتگران پرتوان كشور با قطعات پیشرفته با عمق ساخت كم و اعلام آمادگی برای تامین این بخش از قطعات به منظور مقابله با تحریم‌های بین‌المللی عنوان شده است تا داخلی‌سازی بخش‌های اصلی محصولات خودروسازان كشور توسط قطعه سازان داخلی انجام پذیرد.

سازندگانی كه آمادگی همكاری با گروه صنعتی ایران خودرو در جهاد خودكفایی تولید قطعات پیشرفته را دارند، می‌توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی ساپكو به نشانی sapco.com/career مراجعه كنند.

لاستیک بارز

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.