‎آغاز فروش فوری محصولات سايپا با ارائه تسهيلات از هفتم خرداد

قطعه نیوز: از هفتم خرداد و با هدف عرضه مستقيم خودرو به مشتريان واقعی، طرح فروش فوری محصولات سایپا آغاز می‌شود.

‎طرح فروش فوری اعتباری محصولات گروه خودروسازی سايپا با هدف عرضه مستقيم خودرو به مصرف کنندگان نهايی و مشتريان واقعی در راستاي تنظيم بازار از ساعت ۱۰صبح روز هفتم خردادماه (سه‌شنبه) آغاز می‌شود.

‎اين طرح شامل برخی محصولات خانواده پلتفرم X100 و X200 با تسهيلات و بازپرداخت مناسب است که به‌صورت فوری با اعمال محدويت کد ملی و سنی در اختيار مشتريان محترم قرار خواهد گرفت.

‎همچنين به منظور حذف واسطه‌ها و سودجويان، سند خودرو تا زمان پرداخت آخرين چک و تسويه نهائی، در رهن شرکت سايپا باقی خواهد ماند و انتقال احتمالی باید پس از اتمام مدت بازپرداخت تسهيلات صورت پذيرد.

‎لازم به ذکر است در اين طرح تسويه زودتر از موعد برای هيچکدام از خودروها وجود نخواهد داشت.

محصولات X100 شامل خودروهای خانواده پرايد و X200 شامل خودروهای تيبا، تيبا۲، ساينا و كوييك است که طرح جدید فروش تسهیلاتی سایپا به عرضه تعدادی از این محصولات اختصاص دارد.

‎بر اين اساس با برنامه ريزی صورت گرفته مشتريان می توانند فقط از طريق مراجعه به سايت اينترنتي فروش گروه خودروسازی سايپا به نشانی www.saipagroup.ir نسبت به ثبت نام خودرو اقدام کنند. همچنين مركز ارتباط با مشتريان گروه خودروسازی سايپا  با شماره تلفن ۰۹۶۵۵۰ پاسخگوی سوالات مشتريان خواهد بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.