خدمات نیست؛ مردم موتورسیکلت برقی نمی‌خرند

قطعه نیوز: رئیس اتحادیه فروشندگان و موتورسیکلت با بیان اینکه بیشتر قطعات موتورسیکلت تولید داخل است اعلام کرد: کمبودی در بازار موتورسیکلت وجود ندارد.
محمد خادم منصوری با بیان اینکه کمبودی در بازار موتورسیکلت وجود ندارد گفت: تاثیر تحریم‌ها بر این صنف بسیار ناچیز بوده است و امیدواریم امسال همکاری‌ها برای ترخیص اجناسی که در گمرک باقی مانده صورت گیرد.
منصوری با بیان اینکه هوندا به کشور‌هایی همچون عراق و افغانستان صادر می‌شود اظهار کرد: هم اکنون وارداتی در این بازار نداریم.
وی با بیان اینکه بیشتر قطعات موتورسیکلت تولید داخل است افزود: امیدواریم که این بازار همچنان بتواند به تولیدات خود ادامه دهد.
رئیس اتحادیه فروشندگان و موتورسیکلت به ضرورت حمایت دولت از تولیدکنندگان پرداخت و اظهار کرد: با ظرفیت بالقوه ای که در این صنف وجود دارد اگر مورد حمایت قرار گیرد می تواند بر میزان اشتغالزایی خود در اقتصاد کشور بیفزاید.
به گفته وی، چند سالی است که موتورسیکلت هندی در بازار مونتاژ و به بنکداران فروخته می‌شود.
رئیس اتحادیه فروشندگان و موتورسیکلت یادآور شد: در زمان رشد قیمت دلار و افزایش قیمت محصولات، برخی افراد برای کسب سود بیشتر به بازار‌های مختلف ورود کردند و محصولات آن بازار را بدون هیچ‌گونه اطلاعاتی خریداری کردند که بازار موتورسیکلت مستثنی از این قاعده نبود.
منصوری بیان کرد: ۲ سالی است که موتورسیکلت برقی در بازار تولید می‌شود، اما متاسفانه به علت ضعف در خدمات دهی به ویژه در زمینه شارژ باتری استقبال چندانی از آن صورت نگرفته است، طرحی برای افزایش گرایش به استفاده از موتورسیکلت‌های برقی در نظر گرفته ایم تا دولت برای خدمات پس از فروش آن ورود کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.