داتیس خودرو به عهد خود وفا کرد

قطعه نیوز: شرکت داتیس خودرو به عهدی که هفته پیش با مشتریان خود بسته بود عمل کرد و اصل و سود قرارداد آنها را پرداخت.

به گزارش قطعه نیوز، از ماه ها پیش صنعت خودرو به خاطر یک تصمیم درست یا غلط دچار چالش های بزرگی شد. بزرگترین این چالش ها عدم تحویل خودرو به مشتریان از سوی شرکت های وارد کننده خودرو و یا گری مارکت ها بود. شرکت داتیس خودرو نیز یکی از شرکت های واردکننده خودر بود که بعد از تصمیمات خلع الساعه از سوی وزارت صنعت دچار چنین مشکلاتی شد. اما مدیران این شرکت تصمیم گرفتند تا به خاطر حفظ نام برند داتیس و رضایت مشتریان مبالغ اخذشده از آنها را با سود تعیین شده در قرارداد به مشتریان باز گردانند.
هفته گذشته محمدرضا علی نقی عضو هیات مدیره هلدینگ داتیس در نشستی با دعوت ازبرخی مشتریان تصمیمات هیات مدیره را برای پرداخت مبالغ آنها به اطلاع مشتریان رساند.

محمدرضا علی نقی در حال تسویه با مشتریان اعلام کرد در جدول تعیین شده به زودی با دیگر مشتریان جلساتی برگزار خواهد شد و با همدلی و کمک مراجع محترم قضایی می توانیم مبالغ دیگر مشتریان را بر طبق جدول تعیین شده به آنها باز گردانیم .
در این جلسه یکی از مشتریان داتیس خودرو در دیدار با عضو هیات مدیره هلدینگ داتیس گفت: نباید تحت جوسازی های به وجود آمده توسط برخی از رسانه ها قرار گرفت و با تعامل و فرصت به کارآفرینان جوان می توان به خوبی مشکلات را پشت سر گذاشت.

لاستیک بارز

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.