مرور رده

لاستیک

تولید تایر به ۱۸.۵ میلیون حلقه رسید

آمار ارائه شده توسط تولیدکنندگان بزرگ تایر، از تولید نزدیک به ۱۱۸ هزار تن از انواع تایرها معادل بیش از ۱۸.۵ میلیون حلقه در پنج ماهه امسال حکایت دارد که رشد یک درصدی به لحاظ وزنی و رشد 2 درصدی به لحاظ تعداد این کالا را نسبت به مدت مشابه سال…

تولید تایر در کشور به رشد ۳ درصدی رسید

شرکت‌ها و کارخانجات تولید کننده تایر در پنج ماهه نخست سالجاری ۱۰ میلیون و ۱۱۱ هزار و ۶۵۲ حلقه تایر تولید کرده اند؛ این میزان تولید در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، رشد سه درصدی را نشان می‌دهد.

اعداد روی لاستیک خودرو نشانه چیست؟

لاستیک یکی از حیاتی‌ترین قسمت‌های هر خودرو است. هر ایراد یا مشکلی در لاستیک خودرو می‌تواند به قیمت صدمات و آسیب‌های بسیار جدی به خودرو و سرنشینانش ختم شود. به همین دلیل تناسب لاستیک و خودرو و همچنین سلامت آن بسیار حائز اهمیت است.

قیمت‌گذاری دستوری صنعت تایر را زمین گیر می کند

مدیرعامل شرکت یزد تایر، گفت: قیمت‌گذاری دستوری برای کنترل قیمت تایر، این صنعت را زمین‌گیر می کند و در این حالت دیگر طرح های توسعه‌ای و تولید انبوه برای شرکت‌های تایرسازی توجیه اقتصادی ندارد و طبیعتا تولید کاهش می یابد و متعاقب آن بیکاری…

سیستم کنترل فشار باد تایر چیست؟

ممکن است برای شما هم پیش ‌آمده باشد زمانی که سوار خودرو خود می‌شوید و شروع به حرکت می‌کنید متوجه کم بود باد لاستیک‌های خودرو شوید اما اگر کمی دیر به این نتیجه برسید ممکن است باعث آسیب رسیدن به رینگ و تایر خودرو شده باشید.