مرور رده

لاستیک

اعداد روی لاستیک خودرو نشانه چیست؟

لاستیک یکی از حیاتی‌ترین قسمت‌های هر خودرو است. هر ایراد یا مشکلی در لاستیک خودرو می‌تواند به قیمت صدمات و آسیب‌های بسیار جدی به خودرو و سرنشینانش ختم شود. به همین دلیل تناسب لاستیک و خودرو و همچنین سلامت آن بسیار حائز اهمیت است.

قیمت‌گذاری دستوری صنعت تایر را زمین گیر می کند

مدیرعامل شرکت یزد تایر، گفت: قیمت‌گذاری دستوری برای کنترل قیمت تایر، این صنعت را زمین‌گیر می کند و در این حالت دیگر طرح های توسعه‌ای و تولید انبوه برای شرکت‌های تایرسازی توجیه اقتصادی ندارد و طبیعتا تولید کاهش می یابد و متعاقب آن بیکاری…

سیستم کنترل فشار باد تایر چیست؟

ممکن است برای شما هم پیش ‌آمده باشد زمانی که سوار خودرو خود می‌شوید و شروع به حرکت می‌کنید متوجه کم بود باد لاستیک‌های خودرو شوید اما اگر کمی دیر به این نتیجه برسید ممکن است باعث آسیب رسیدن به رینگ و تایر خودرو شده باشید.

گرانفروشی روغن موتور و تایر را گزارش کنید

رییس اتحادیه فروشندگان لاستیک، روغن، فیلتر، پنچرگیران و فیلترسازان تهران، گفت: مشتریان، افزایش بیش از حد قیمت انواع روغن موتور و تایر خودرو را به سامانه ۱۲۴ وزارت صنعت، معدن و تجارت، گزارش کنند.

موافق واردات هستیم به شرط شرایط برابر/بانک‌ها تا 30 درصد مطالبات قطعه‌سازان را بلوکه می‌کنند

نایب رئیس انجمن قطعه‌سازان ایران با بیان اینکه موافق هم هستیم اما میگوییم شرایطی که برای واردات در نظر گرفته می‌شود برای قطعه سازان نیز در نظر بگیرید، گفت: خودروسازان عمده بدهی‌های خود به قطعه‌سازان بزرگ را از طریق خرید دین یا تسهیلات…

صفحه کلاچ داخلی بخریم یا خارجی؟

مواد اولیه مورد استفاده در تولید لنت‌ها و فنر‌های خورشیدی دارای مقاومت حرارتی بالاست تا در صورت استفاده طولانی مدت و یا افزایش دما کیفیت کاهش پیدا نکند.