مرور رده

وارداتی

پیش ثبت‌نام 120 هزار نفر برای خرید خودروهای وارداتی‌

مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت با بیان اینکه قرعه‌کشی خرید خودروهای وارداتی در هفته جاری برگزار می‌شود، گفت: 120 هزار نفر متقاضی خرید خودروهای وارداتی در مرحله پیش‌ثبت‌نام خرید این خودروها، ثبت‌نام کردند.

نبایدهای واردات خودروهای کارکرده

دبیر انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازی، به تشریح نکات منفی واردات خودروهای کارکرده و اینکه این خودروها وضعیت استاندارد مشخصی ندارند پرداخت و گفت: کشوری با این میزان دارایی و منابع جایز و منطقی نیست بخواهد سراغ خودروهای کارکرده‌ برود.

۱۰۰هزار خودروی وارداتی عرضه می‌شود

مدیر طرح واردات خودروی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در طرح ثبت‌نام برای خرید خودروهای وارداتی با توجه به تعداد ثبت نام، در خصوص میزان عرضه خودروی خارجی تصمیم‌گیری خواهد شد، اما دست‌کم یک‌صد هزار دستگاه خودرو در بازه زمانی ۶ ماهه عرضه…

واردات خودروهای کارکرده برای جبران کسری عرضه خودرو و تثبیت بازار است

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب واردات خودروهای کارکرده زیر ۵ سال از این جهت است که هم خودروهای بیشتری وارد کشور کرد و هم اینکه تا حدودی کسری عرضه خودرو جبران شده و بازار خودرو وضعیت ثابتی پیدا کند.

قیمت “لئو mx8 “اعلام‌ شد

در حال حاضر مونتاژ نمونه های اولیه لئو MX8 آغاز شده و بر اساس آنچه مدیران ایستا موتور ارس اعلام می کنند در نیمه نخست سال ۱۴۰۲ این خودرو به بازار می آید و قیمتی در محدوده ۲ تا ۲.۵ میلیارد تومان خواهد داشت.

خودروهای وارداتی در مسیر تهران

خودروهای وارداتی شب گذشته به بندر لنگه رسید و امروز (یکشنبه ۴ دی ماه) پس از انجام مراحل تخلیه از شناورها، برای اظهار گمرکی به سمت تهران منتقل خواهد شد.