مرور رده

وارداتی

روز اول نمایشگاه شیراز با سنگ و کلوخ و آجر!

بیست و یکمین نمایشگاه خودرو شیراز در حالی برگزار شد که هنوز در روز پرس دی یا روز خبرنگاران، نیمی از غرفه‌ها کامل نشده بود. در کف زمین راهروهای جلوی غرفه‌ها سنگ و کلوخ و آجر و براده‌های چوب و اضافات ساخت غرفه‌ها روی زمین ریخته بود.…

لاماری ایما برقی در نمایشگاه خودرو شیراز رونمایی شد

قطعه نیوز: شرکت آرین‌موتور در نمایشگاه خودرو شیراز دست پر آمد. در کنار میتسوبیشی‌های وارداتی جذاب، این بار آرین موتور لاماری ایما برقی را رونمایی کرد.لاماری ایما برقی سومین تیپ از این کراس‌اوور محبوب در کشورمان است که پس از نسخه‌های بنزینی…

۱۲ هزار خودرو خارجی وارد کشور شد

رئیس کل گمرک ایران، گفت: از مجموع خودرو‌های موجود در محوطه گمرکی ۶ هزار و ۴۳۴ دستگاه به گمرک اظهارشده و در حال انجام تشریفات گمرکی است و تعداد ۶ هزار و ۲۷۰ دستگاه هنوز به گمرک اظهار نشده است.

اکستریم در کانون توجه نمایشگاه خودروی شیراز

برند اکستریم با حضور در نمایشگاه خودروی شیراز دو محصول VX و TXL را به نمایش گذاشت. اکستریم پس از معرفی رسمی مدل VX، و حضور موفقیت‌آمیز در نمایشگاه‌های متعدد داخلی و خارجی هم‌اکنون در نمایشگاه بین‌المللی خودروی شیراز که از ۲۲ تا ۲۵ خرداد…

سیستم خودشارژی در پلاگین هیبریدها چیست و چطور کار می‌کند

خودروهای پلاگین هیبرید از جمله خودروهای نوآورانه و جزو خانواده خودروهای نو انرژی هستند که به علت کارایی بالا، صرفه‌جویی فوق العاده و توان بسیار زیاد خود به محبوبیت بسیاری در بازار کشورهای توسعه یافته دست یافته‌اند.

تجربه لوکس کنترل صوتی امکانات با XTRIM VX

XTRIM VX به سیستم تعامل صوتی هوشمند «تمام‌سناریو» با متوسط سرعت پاسخگویی کمتر از ۵۴۰ میلی‌ثانیه مجهز شده است. دستیار صوتی این خودرو به طور کلی نیازهای کاربران برای کنترل خودرو، ارتباطات و سرگرمی را کاملا برآورده می‌کند.

نگاهی به کابین هوشمند و لوکس XTrim VX

خودروهای لوکس در دنیای مدرن امروز، نه تنها با طراحی خارجی خود بلکه با فناوری‌های داخلی پیشرفته‌ای که ارائه می‌دهند، متمایز می‌شوند. بر همین اساس اهمیت طراحی داخلی خودرو اگر مهتر از طراحی بیرونی آن نباشد قطعاً کمتر از آن نیست.

داستان عجیب شوروم پارک وی و برند ام جی

همه رسانه‌ها از ماجرای این شرکت و بلایی که بر سر شاکیان آورده به خوبی خبر دارند اما مشخص نیست براساس کدام منطق با بکارگیری تبلیغات اغوا کننده برای شرکتی که پرونده باز قضایی دارد تبلیغ می کنند.