مرور رده

داخلی

فهرست جدید ریخت و پاش در خودروسازان/تخصیص خودروهای ارزان و وام های مختلف به مدیران

خودروسازان مدعی هستند که زیان‌شان تا پایان سال‌جاری به 200 همت می‌رسد؛ با توجه به ریخت و پاش‌ها و بهره‌وری پایینی که خودروسازان دارند، بروز و ظهور چنین اعدادی نباید دور از پیش‌بینی باشد.

شرایط جدید فروش تایر خودرو

براساس اطلاعیه سامانه جامع تجارت با هماهنگی صورت گرفته با فراجا برای استعلام اطلاعات خودرو در زمان ثبت اسناد فروش به مصرف کننده تایر سواری، شماره برگ سبز خودرو و 5 رقم انتهای شماره شاسی به صورت الزامی دریافت می‌شود.

قلدری ایران خودرو برای سازمان استاندارد و بلاتکلیفی مردم

ایران خودرو می‌دانست نمی تواند استانداردهای ۸۵ گانه را در پژوپارس اجرایی کند با این وجود ثبت نام پژوپارس را در سامانه یکپارچه انجام و امروز ۱۰۰ هزار مشتری این خودرو را با بلاتکلیفی روبه رو ساخته است.

مجوز تولید پژو پارس تمدید نخواهد شد

رئیس سازمان ملی استاندارد در خصوص نامه نگاری ایران خودرو با سازمان استاندارد در تمدید مجوز تولید پژو پارس گفت: قانون با نامه نگاری تغییر نمی‌کند این خودرو باید استانداردها را رعایت کند در غیر این صورت تولید نخواهد شد.

صدور مجوز شماره‌گذاری دناپلاس از سوی استاندارد

درپی صدور مجوز شماره‌گذاری ۱۱ هزار دستگاه دناپلاس از سوی سازمان ملی استاندارد، معاون وزیر دادگستری و رییس سازمان تعزیرات حکومتی ظهر دیروز (چهارشنبه) از ایران خودرو بازدید کرد تا از نزدیک در جریان فرآیند تحویل خودروهای مذکور به مشتریان قرار…

اختصاص تسهیلات به صاحبان خودروهای فرسوده

رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده گفت: با مبالغ واریز شده در صندوق توسعه و تحقیقات وزارت صمت از محل واریزی هزینه گواهی اسقاط به صاحبان خودروهای فرسوده، تسهیلاتی ارائه می شود.

حذف قیمت گذاری دستوری خودرو کلید خورد

بر اساس دستورالعمل اصلاحی تنظیم بازار خودروی سواری، قیمت خودرو توسط سازمان حمایت محاسبه و به وزارت صمت اعلام می‌شود و وزارت صمت نیز قیمت ها را به خودروسازان ابلاغ می کند.