مرور رده

امداد خودرو

هزینه های مصرفی خودروی پلاگین هیبرید در مقایسه با خودروی بنزینی چگونه است؟

هزینه‌های سوخت خودروهای پلاگین هیبرید در مسافت‌های کوتاه شهری کمتر از خودروهای بنزینی است. در نتیجه، هزینه تعمیرات و نگهداری این خودروها نیز به‌دلیل کمتر بودن تعداد اجزای مکانیکی آنها، کاهش می‌یابد.

طرح همیشه به سفر T۸

شرکت کرمان موتور به مناسبت فرارسیدن فصل سفر اقدام به برگزاری کمپین همیشه به سفر خودروی T۸ در بخش خدمات پس از فروش نموده است.

تفاهم امداد خودرو ایران و بانک آینده برای تلفیق خدمات خودرویی و بانکی

تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت امدادخودروایران و بانک آینده با هدف «ارایه تسهیلات اشتراک طلایی اعتباری به دارندگان کارت طلایی» و با محوریت همکاری مالی و خدمات خودرویی میان دو مجموعه فصل جدیدی در ارایه خدمات خودرویی و بانکی کشور محسوب می‌شود.

صفر تا صد مراحل تعویض موتور خودرو

در حالت کلی برای تغییر ارکان اصلی وسیله نقلیه باید مجوز از اداره راهنمایی و رانندگی دریافت کرده و سپس مراحل قانونی آن را طی نمایید. در غیر این‌صورت مالک خودرو جریمه خواهد شد.

واردات خودروهایی با قیمتی کمتر از تولیدات داخلی موجب آسیب صنعت قطعه سازی است

یک عضو هیات مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه‌سازان خودرو کشور گفت: اگر قیمت خودروهای وارداتی کمتر از قیمت خودروهای داخلی باشند، صنعت خودرو و قطعه کشور شامل کارگاه‌ها و اشتغال نیروی انسانی را دچار آسیب خواهد کرد بنابراین قیمت…

افزایش تعرفه واردات خودرو نسبت به واردات قطعات چه مزایایی دارد؟

یک عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: به منظور حفظ منافع ملی تعرفه واردات خودرو باید بیشتر از واردات قطعات باشد چراکه واردات قطعات و مونتاژ خودرو در داخل موجب تقویت تولید داخل و اشتغال زایی در کشور خواهد شد.

تبعات قابل توجه تغییر مبنای محاسبه حقوق ورودی گمرک بر قطعه سازان/آیا دولت به دنبال جیره بندی ارز…

یک عضو انجمن تخصصی قطعه سازان با بیان اینکه افزایش مبنای حقوق ورودی گمرک بر روی همه کالاهای وارداتی تاثیر خواهد گذاشت، گفت: ممکن است دولت برای این کار سه هدف را دنبال کند که یکی از آنها جیره بندی ارز است.

عملکرد قدرتمند خودروسازان و قطعه سازان در دوران تحریم

دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه‌سازان خودرو کشور صنعت خودروی کشور در سال‌های تحریم به پیشرفت‌هایی نائل شده و در تمامی شاخصه‌ها حرکت رو به رشدی را طی کرده‌ اما درصد رضایت مندی را سرعت رشد در شاخصه‌های بین‌المللی مشخص می‌کند.…

واردات قطعات مشابه داخلی لطمه به تولید داخل است

یک عضو هیأت مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور در راستای حمایت از تولید داخل بر متناسب سازی و افزایش نرخ تعرفه واردات قطعات و نهاده‌های تولیدی که قابلیت ساخت داخل دارند تاکید کرد.