مرور رده

خدمات

چری قابل‌ اعتمادترین‌ برند خودروسازی چین

در سال‌های اخیر، چری در جوایز مهم J.D. Power عملکرد خوبی داشته است و در رتبه‌بندی مدل SM (APEAL)  که اخیراً توسط J.D. Power منتشرشده است، محصولات سری Tiggo ۷ و سری Tiggo۸ به ترتیب در دو بخش بازار شاسی بلندهای اقتصادی متوسط و شاسی‌ بلندهای…

معافیت خودروهای وارداتی از مجوز سازمان استاندارد و محیط زیست

سازمان ملی استاندارد، دستورالعمل واردات خودروهای کارکرده و لیست برندهای مجاز که می‌توانند وارد کشور شوند را منتشر کرده که بر اساس آن، خودروهای کارکرده از کسب مجوز از سازمان استاندارد و محیط زیست معاف شدند.

گواهی اسقاط برای واردات خودرو به تعداد کافی وجود دارد/ فریب سودجویان را نخورید!

دبیر انجمن صنفی مراکز اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده، با بیان اینکه گواهی اسقاط به میزان لازم برای واردات خودرو وجود دارد، سقف قیمت گواهی اسقاط خودروهای سواری را ۳۵ میلیون تومان اعلام کرد.

قیمت خودروهای فرسوده اعلام شد

به دنبال افزایش کاذب قیمت خودروهای فرسوده در بازار انجمن صنفی مراکز اسقاط اعلام کرد قیمت واقعی خودرو فرسوده در حال حاضر بین ۳۵ تا ۴۲ میلیون تومان و آن هم بسته به نوع و کیفیت خودرو است.

گرانی خنده‌دار خودروهای فرسوده در بازار

قیمت ماشین های فرسوده که فقط به درد اسقاط میخوردند این روزها نجومی شده است که دلیل امر ابهامات واردات خودرو به وسیله خودروهای اسفاطی است اما به راستی آیا یکی از الزمات اجرایی این آیین نامه اسقاط خودرو است؟

تعداد گواهی اسقاط برای شماره‌گذاری انواع خودروها اعلام‌ شد

ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده در جدولی تعداد گواهی اسقاط برای شماره‌گذاری انواع خودروها را اعلام و رئیس این ستاد تاکید کرد که تا زمان تصویب آیین‌نامه جدید، تمامی خودروهای تولیدی مکلفند از گروه گواهی اسقاطِ مجاز برای استفاده در…

فونیکس اف‌ایکس: قدرت موتوری که به شتاب خیره‌کننده می‌رسد

استفاده از تکنولوژی TGDI در فونیکس اف‌ایکس به بهبود مشخصه‌هایکلیدی موتور انجامیده و تجهیز موتور به سیستم توربو و انتقال مستقیم سوخت (GDI)، توان خروجی به حدود ۱۹۷ اسب بخار و گشتاور به میزان ۲۹۰ نیوتن متر منجر شده است.

ایکس ۵۵ پرو خودرویی با تجهیزات جدید برای مشتریان

MVM سعی دارد در طراحی صندلی ها به بهترین شاخص های فیزیکی که منطبق بر اناتومی بدن انسان و ستون فقرات است دست پیدا کند به همین منظور صندلی ها در خودرو MVM X۵۵ PRO با استفاده از فیدبک های مشتریان نسبت به صندلی نسل قبلی این خودرو طراحی شده است.…