مرور رده

گزارش

به نام‌ دوچرخه به کام موتور و ماشین

مدت‌هاست در مسیرهای ویژه دوچرخه سواری شیراز شاهد آن هستیم، مسیرهایی که پیش‌ از آن که دوچرخه ها در آن جا داشته باشد موتورسیکلت ها تردد دارند و ماشین‌ ها بی اعتنا به قوانین و بدون هیچ مشکلی بر سر راه مسیرهای دوچرخه سواری پارک می کنند.

کاهش تولید خودرو در پی قطعی برق و کمبود تراشه؛ قطعه‌سازان باید بدون تخصیص ارز اجازه واردات ورق فولاد…

مطابق با گزارشی که از سوی انجمن تولیدکنندگان فولاد ارائه شده است، نیازی نبود که کل زنجیره فولاد با قطع برق مواجه شود. لازم است خودروسازان در خصوص برنامه های تولیدی خود بازنگری داشته باشند.

مهمترین ویژگی‌های مرکز استاندارد کوییک سرویس خودرو را بدانید

کوییک سرویسی که تمام خدمات استاندارد را ارائه می‌دهد، علاوه بر تعویض روغن موتور و فیلترها سایر موارد نظیر وضعیت تمام روانکارهای خودرو، لنت‌ها و سیستم ترمز، سیستم خنک‌کننده، شمع‌ها و وایرها، لاستیک‌ها و... را نیز بررسی می‌کند.

سهم ایران خودرو از بازار بورس خودرو به چقدر رسید؟

قطعه نیوز: صورت‌های مالی تلفیقی حسابرسی شده ایران خودرو در مورخه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ منتشر شد. صورت‌های مالی که بیانگر شفافیت بیشتر در مقایسه با سال‌های گذشته بود. این صورت‌های مالی نشان می‌داد که در بخش درآمد‌های عملیاتی شرکت رشدی ۱۰۲ درصدی داشته

قطع برق قوز بالا قوز صنعت خودرو شد

در حال حاضر تولیدکنندکان قطعات خودرو در اثر خاموشی‌های برق با ضرر و زیان بالایی مواجه هستند و برای جبران زیان خود حجم تولید را کاهش داده‌اند این در حالی است که همین کاهش تولید اثرات مخرب خود را در آینده بر بازار خواهد گذاشت.

برآورد کارشناسان از دورنمای صنعت خودرو و قطعه در دولت جدید؛ تغییری صورت نخواهد گرفت

حدود یک ماه به آغاز کار دولت جدید باقی مانده است. بسیاری از فعالان صنعت خودرو و همچنین خریداران این کالا در انتظار روی کار آمدن ابراهیم رئیسی هستند تا ببینند دولت سیزدهم در زمینه خودرو و قطعه چه اقداماتی انجام خواهد داد.