مرور رده

نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو آغاز به کار کرد

هفدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو صبح امروز (دوشنبه ٩ آبان ماه) با حضور معاون صنایع حمل‌ و نقل وزارت صمت، معاون صنایع عمومی وزارت صمت و مدیرعامل سایپا و قطعه‌سازان کشور افتتاح شد.

ویژگی بارز محصولات بهمن رعایت مسایل امنیتی و زیبایی ظاهری است

معاونت اجتماعی و‌ پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان رضوی گفت: در جریان بازدید از این غرفه با محصولات خودرویی بهمن آشنا شدم. این محصولات حایز نکات ارزشمندی بود. رعایت مسایل حفاظتی و استانداردهای پیشگیرانه ویژگی بارز این محصولات بود.

نمایشگاه خودرو ژنو لغو شد

برگزارکنندگان نمایشگاه خودروی ژنو که قرار بود در ماه فوریه برگزار شود، اعلام کردند که این نمایشگاه برای چهارمین سال متوالی لغو شده است.

نمایش توانمندی های ایران خودرو و ۲۱ سازنده داخلی در روسیه

معاون صادرات و امور بین الملل ایران خودرو، گفت: در نمایشگاه «اتوموبیلیتی» مسکو، توانمندی‌های ۲۱ شرکت از زیرمجموعه ایران خودرو در سطوح مرتبط با خودروهای سواری، سنگین و نیمه سنگین و خدمات مهندسی با ارایه ۹۹ قطعه و در ۲۳۲ متر مربع به نمایش…

صنعت خودرو و چند «نمایشگاه نمایشی»

با وجود برگزاری ۳ نمایشگاه خودرویی در کشور طی سال جاری گویا صنعت خودرو هنوز فرصت کافی برای معرفی توانمندی خود پیدا نکرده و قرار است ۲ نمایشگاه دیگر در شهریورماه برگزار کند، نمایشگاه‌هایی که به نظر بدون دستاورد مهم فقط هزینه بر این صنعت…