مرور رده

شهری

رانندگانی که مجبور به پرداخت جریمه‌های تحمیلی می‌شوند!

بسیاری از رانندگانی که جریمه می‌شوند بر این باورند که مرتکب آن تخلف نشده‌اند و صرف نظر از درست یا غلط بودن ادعای آن‌ها، پیگیری و اعتراض به جرایم اشتباهی نیازمند طی فرآیندی است که می‌توان با اقدماتی این جریمه‌های اشتباهی را به صفر رساند.

کاهش ۵۰ تا ۷۰درصدی هزینه مردم با حذف محضر

این روزها بحث مقایسه‌ هزینه انتقال سند خودرو در دفاتر اسناد و مراکز تعویض پلاک داغ شده است؛ در این گزارش به مقایسه هزینه نقل‌و‌انتقال ۱۰ خودروی پرخرید و فروش بازار در مراکز تعویض پلاک و دفاتر اسناد رسمی پرداخته‌ایم.

نرخ‌های جدید طرح ترافیک اعلام شد

با تصویب شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر افزایش 25 درصدی، نرخ‌های جدید طرح ترافیک و محدوده کنترل آلودگی هوا در سال ۱۴۰۱ در سامانه "تهران من" بارگذاری شد.

اعلام آمادگی مجلس برای کمک به خصوصی‌سازی صنعت خودرو

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با ضروری دانستن خصوصی‌سازی در صنعت خودرو گفت: تا زمانی که خصوصی‌سازی شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا صورت نگیرد، به هیچ وجه شاهد فضای رقابتی و به دنبال آن افزایش کیفیت محصولات و رونق تولید نخواهیم بود.

جریمه کرونایی برای سفر به کدام شهرهاست

طبق آخرین وضعیت اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، یازده شهرستان در کشور در وضعیت قرمز و نارنجی قرار دارند به نحوی که از فردا (۱۵ آذر ماه)، افرادی که واکسن دریافت نکرده باشند با سفر به این مناطق جریمه خواهند شد.

سفرهای مردم از سر گرفته شد

سفرهای جاده‌ای مردم در هفته گذشته پس از روند کاهشی در آبان ماه دوباره اوج گرفت و ترددهای جاده‌ای در اکثر استان‌های کشور نسبت به هفته گذشته شاهد افزایش بوده است.