مرور رده

شهری

شماره‌گذاری ۱۰ هزار کامیون بدون گواهی اسقاط

رئیس انجمن مراکز اسقاط کشور ضمن گلایه از تعلل در طراحی آیین نامه جدید اسقاط خودروها که طی پنج ماه اخیر منجر به بیکاری بیش از ۶۰۰۰ کارگر شده، به واردات و شماره‌گذاری بیش از ۱۰ هزار خودرو بدون ارائه گواهی اسقاط اشاره و تاکید کرد.

خودروهای فاقد معاینه فنی در انتظار فک پلاک

رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به رصد و اعمال قانون خودوهای فاقد معاینه فنی تاکید کرد: در کنار این مسئله خودروهایی که دارای نقص فنی واضح باشند متوقف و فک پلاک و به تعمیرگاه اعزام خواهند شد و از تردد آنها ممانعت می‌شود.

رانندگانی که مجبور به پرداخت جریمه‌های تحمیلی می‌شوند!

بسیاری از رانندگانی که جریمه می‌شوند بر این باورند که مرتکب آن تخلف نشده‌اند و صرف نظر از درست یا غلط بودن ادعای آن‌ها، پیگیری و اعتراض به جرایم اشتباهی نیازمند طی فرآیندی است که می‌توان با اقدماتی این جریمه‌های اشتباهی را به صفر رساند.

کاهش ۵۰ تا ۷۰درصدی هزینه مردم با حذف محضر

این روزها بحث مقایسه‌ هزینه انتقال سند خودرو در دفاتر اسناد و مراکز تعویض پلاک داغ شده است؛ در این گزارش به مقایسه هزینه نقل‌و‌انتقال ۱۰ خودروی پرخرید و فروش بازار در مراکز تعویض پلاک و دفاتر اسناد رسمی پرداخته‌ایم.

نرخ‌های جدید طرح ترافیک اعلام شد

با تصویب شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر افزایش 25 درصدی، نرخ‌های جدید طرح ترافیک و محدوده کنترل آلودگی هوا در سال ۱۴۰۱ در سامانه "تهران من" بارگذاری شد.