مرور رده

شهری

نرخ‌های جدید طرح ترافیک اعلام شد

با تصویب شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر افزایش 25 درصدی، نرخ‌های جدید طرح ترافیک و محدوده کنترل آلودگی هوا در سال ۱۴۰۱ در سامانه "تهران من" بارگذاری شد.

اعلام آمادگی مجلس برای کمک به خصوصی‌سازی صنعت خودرو

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با ضروری دانستن خصوصی‌سازی در صنعت خودرو گفت: تا زمانی که خصوصی‌سازی شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا صورت نگیرد، به هیچ وجه شاهد فضای رقابتی و به دنبال آن افزایش کیفیت محصولات و رونق تولید نخواهیم بود.

جریمه کرونایی برای سفر به کدام شهرهاست

طبق آخرین وضعیت اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، یازده شهرستان در کشور در وضعیت قرمز و نارنجی قرار دارند به نحوی که از فردا (۱۵ آذر ماه)، افرادی که واکسن دریافت نکرده باشند با سفر به این مناطق جریمه خواهند شد.

سفرهای مردم از سر گرفته شد

سفرهای جاده‌ای مردم در هفته گذشته پس از روند کاهشی در آبان ماه دوباره اوج گرفت و ترددهای جاده‌ای در اکثر استان‌های کشور نسبت به هفته گذشته شاهد افزایش بوده است.

برای 352 تخلف در حمل و نقل شهری و برون‌شهری پرونده تشکیل شد

مدیرکل بازرسی خدمات سازمان حمایت: از ابتدای امسال بیش از ۱۴ هزار ناوگان حمل و نقل درون و برون شهری (کالا و مسافر) مورد بازرسی قرار گرفته است که در بخش برون شهری ۲۰۰ پرونده تخلف و در بخش درون شهری ۱۵۲ پرونده تخلف تشکیل شده است.

کاهش ۲.۲ درصدی تردد در محور‌های برون‌شهری

قطعه نیوز: آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۳۴۲ ترددشمار فعال در محور‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۲.۲ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد. براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور،

افزایش ۰.۵ درصدی تردد در محور‌های مواصلاتی کشور

قطعه نیوز: آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۳۵۴ ترددشمار فعال در محور‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۰.۵ افزایش تردد را نشان می‌دهد.  براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در