مرور رده

خبر

چرا رنگ نیسان آبی تغییر نمی‌کند؟

رئیس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه پلتفرم نیسان وانت آبی یک بن سازه‌ی 57 ساله است ، گفت:دوستان اصرار دارند که این رنگ آپشن آن است،گفتیم آقا یک حرکتی یک اصلاح بهبودی روی این خودرو بزنید گفتند نه این اصلا کل برندش به همین رنگش است.

رونمایی از تسلا مدل ۲ در نیمه دوم سال ۲۰۲۵

تسلا مدل ۲ قرار است در نیمه دوم سال ۲۰۲۵ به بازار عرضه شود. گفته می‌شود قیمت پایه این ماشین ۲۵ هزار دلار است. ارزانترین مدل کنونی تسلا مدل ۳ است که با قیمت حدود ۳۵ هزار دلار فروخته می‌شود.

خودرو ۳۰ درصد گران کرد

رییس اتحادیه خودروی تهران گفت: با ورود به سال جدید قیمت‌ها با توجه به افزایش نرخ دلار حدود ۲۵ تا ۳۰ درصد نسبت به انتهای سال ۱۴۰۲ افزایش یافته است.

مالیات نقل‌ و‌ انتقال برخی خودروها اعلام شد

برای نقل‌و‌انتقال یک دنا پلاس توربوشارژ مدل ۱۴۰۳ باید حدود شش‌میلیون تومان مالیات پرداخت کرد. اما برای خودرویی مانند تیگو ۸ در مدل ۱۴۰۳، باید ۱۲‌ میلیون و ۲۰۰‌ هزار تومان مالیات نقل‌و‌انتقال پرداخت کرد.

قیمت تایر دولتی افزایش پیدا نمی‌کند

سخنگوی انجمن صنعت تایر با بیان اینکه قیمت تایر دولتی افزایش پیدا نمی‌کند، گفت: کمبود تایر در بازار به خاطر تعطیلات ایام نوروز و سودجویی برخی از واردکنندگان در تامین تایرهای رینگ‌های بالاست.

تضمین بلند مدت ایمنی و راحتی با “تیگو ۷ پرو پلاگین هیبرید”

تیگو 7 پرو پلاگین هیبرید با پیکربندی هوشمند و ایمنی فوق‌العاده تبدیل به معیاری برای تعریف شاسی‌بلندهای هیبرید در صنعت خودرو کشور است که با عمر باتری بسیار بالا و گارانتی بلند مدت، آسایش و راحتی را برای یک رانندگی لذتبخش، تضمین می‌کند.

مدارک لازم برای تعویض پلاک خودرو در سال ۱۴۰۳

کلیه متقاضیان نقل و انتقال وسیله نقلیه، قبل از دریافت نوبت نقل و انتقال، ابتدا از طریق سامانه سکوی وصول دیون قانونی وسائط نقلیه" نسبت به استعلام و پرداخت بدهی شامل مالیات نقل و انتقال خودرو(بر اساس ماده ۳۰‌ قانون مالیات بر ارزش افزوده)،…

تیگو ۷ پرو پلاگین هیبرید: پادشاه سبز شهر و جنگل

با وجود توسعه حمل و نقل در ابعاد گسترده هوایی، دریایی و ریلی، همچنان مردم علاقه بسیاری به سفرهای جاده‌ای و سیر و سیاحت در وجب به وجب خاک شهر، کشور و یا دنیا دارند و تیگو ۷ پرو پلاگین هیبرید با پیمایش بیشتر در کنار صرفه جویی و بهبود کارایی،…

هزینه تعمیر خودرو در ایام نوروز افزایش نمی‌یابد

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو با اشاره به اینکه هزینه تعمیر خودرو در ایام تعطیلات نوروز همانند سال ۱۴۰۲ است، گفت: ۶۰ مرکز تعمیر خودرو در تهران آماده‌باش هستند و مردم می‌توانند در صورت بروز مشکل به آنها مراجعه کنند.