مرور رده

اخبار

تفاهم امداد خودرو ایران و بانک آینده برای تلفیق خدمات خودرویی و بانکی

تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت امدادخودروایران و بانک آینده با هدف «ارایه تسهیلات اشتراک طلایی اعتباری به دارندگان کارت طلایی» و با محوریت همکاری مالی و خدمات خودرویی میان دو مجموعه فصل جدیدی در ارایه خدمات خودرویی و بانکی کشور محسوب می‌شود.

دلایل روشن نشدن خودرو چیست؟

روشن نشدن خودرو یکی از بدترین کابوس‌هایی است که شاید به سراغ رانندگان بیاید؛ به ویژه در مواقعی که افراد نیاز مبرم به استفاده از اتومبیل خود دارند.

اعلام جزئیات سومین مرحله قرعه‌کشی یکپارچه خودرو/ عرضه پژو 206 در بورس

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از برگزاری سومین نوبت قرعه‌کشی یکپارچه خودروها در نیمه نخست شهریورماه خبر داد و با اشاره به ورود خودروها به بورس گفت: خودروهای پژو پارس و پژو ۲۰۶ تیپ دو وارد بورس خواهد شد.

جزییات عرضه خودرو در بورس کالا

براساس مشخصات کالای قابل عرضه هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک دستگاه خودرو است. صدور سند و شماره گذاری خودرو هم فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

پلت فرم PS1 کرمان موتور در آستانه رونمایی

در نمایشگاه تحول صنعت خودرو قرار است از پلت فرم بومی گروه خودروسازی کرمان موتور با نام PS1 رونمایی شود؛ پلت فرم جدید کرمان موتور بر مبنای خودروی قدیمی جک J4 بوده و کرمان موتور محصول جدیدی را طبق این سازه طراحی کرده است.

ایرادات موتور خودرو را چگونه تشخیص دهیم؟

یکی از بهترین روش‌ها برای کاهش هزینهٔ تعمیر نگهداری ماشین این است که قبل از آسیب جدی، متوجه خرابی موتور بشویم و آن را تعمیر کنیم؛ اما سوال اساسی این است که از کجا بفهمیم موتور خودرو نیاز به تعمیر دارد؟

صنعت خودرو و چند «نمایشگاه نمایشی»

با وجود برگزاری ۳ نمایشگاه خودرویی در کشور طی سال جاری گویا صنعت خودرو هنوز فرصت کافی برای معرفی توانمندی خود پیدا نکرده و قرار است ۲ نمایشگاه دیگر در شهریورماه برگزار کند، نمایشگاه‌هایی که به نظر بدون دستاورد مهم فقط هزینه بر این صنعت…

راهکارهای جلوگیری از سرقت خودرو

خودرو یکی از ملزومات مورد استفاده افراد است. طبق آمارهای مختلف، سرقت خودرو به صورت میانگین فقط ۲ دقیقه زمان می‌برد. خب این مسئله نیاز به تفکر و اندیشه دارد.

آماده رقابت با خودروهای وارداتی هستیم/ توسعه در ایران خودرو را به برجام گره نزده‌ایم

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در نشست خبری با نمایندگان رسانه‌های خارجی مقیم ایران، ضمن ارایه گزارشی از عملکرد این گروه صنعتی، برنامه‌ها و اهداف ترسیم شده در حوزه‌های مختلف عملکردی را تشریح کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.